X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

3. Festiwal Reżyserii Filmowej

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 16:07
3. Festiwal Reżyserii Filmowej odbędzie się w dniach 8-12 czerwca w Świdnicy - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Audio

 -Głównym celem festiwalu jest edukacja filmowa młodzieży. Uczeń spotka się z mistrzem, by dowiedzieć się, na czym polega fenomen dobrego kina i najlepszej reżyserii - zapowiada dyrektor imprezy Stanisław Dzierniejko.

Pięć dni festiwalu to 36 projekcji filmowych - nowych polskich filmów i klasyki kina oraz kilkanaście spotkań. W festiwalowym jury, przyznającym nagrodę główną - Złotego Dzika, zasiądą Sylwester Chęciński, Robert Gonera, Andrzej Krakowski, Jakub Socha i Janusz Zaorski.

W programie konkursu znalazły się m.in. takie tytuły jak „Zero" Pawła Borowskiego, „Wszystko co kocham" Jacka Borcucha, „Rewers" Borysa Lankosza i „Beats of Freedom - zew wolności" Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty.

Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości odbierze Krzysztof Zanussi, który również poprowadzi warsztaty reżyserskie. Gościem specjalnym festiwalu będzie Jan Nowicki. O fenomenie mistrzów reżyserii opowiadać będą m.in. Waldemar Krzystek, Andrzej Maleszka, Anna Osmólska-Mętrak, Xawery Żuławski, Cezary Harasimowicz, Bogusław Linda, Andrzej Werner, a także zaproszeni goście z Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Andrzej Maleszka, reżyser konkursowego filmu „Magiczne drzewo" (który również bierze udział w świdnickim konkursie) w ramach 3 Festiwalu Reżyserii Filmowej, zorganizuje casting dla dzieci w wieku 7-12 lat do swojego nowego projektu. Casting odbędzie się w sobotę, 12. czerwca, o godzinie 15.00 w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Wstęp na wszystkie projekcje, prelekcje, warsztaty i spotkania z najwybitniejszymi reżyserami, aktorami i krytykami filmowymi jest bezpłatny.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

"Rysa" nagrodzona w Karlowych Warach

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2009 14:08
Trzy polskie filmy: "Rysa" Michała Rosy, "Do bólu" Marcin Koszałka i "Świnki" Roberta Glińskiego odniosły spory sukces na festiwalu w Karlowych Warach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawskie święto kina

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2009 11:34
Podczas jubileuszowego 25. Warszawskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowanych zostanie 150 pełnometrażowych i 100 krótkometrażowych filmów z 57 krajów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmiany w festiwalu "Wisła"

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 09:29
W związku z tragedią Polski i żałobą Narodową na 3. Festiwalu Filmów Polskich „Wisła" w Moskwie nastąpią zmiany w programie. Festiwal rozpocznie się 22 kwietnia
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grand Prix WFF dla filmu "Lourdes"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2009 12:43
Film "Lourdes" zdobył Grand Prix 25. Międzynarodowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Film w reżyserii Jessici Hausner to próba zbadania fenomenu sanktuarium, do którego co roku przybywają setki tysięcy pielgrzymów.
rozwiń zwiń