Redakcja Polska

Prezentujemy poradnik "Jak sprawdzić firmę z Europy Wschodniej?"

23.09.2023 15:21
Specjaliści z zakresu wywiadu gospodarczego ze spółki Verificators przygotowali porady dla przedsiębiorców chcących nawiązać relacje biznesowe za naszą wschodnią granicą.
Audio
  • Kamil Pastuszka, prezes Verificators, o poradniku dla przedsiębiorców planujących interesy w Europie Wschodniej. Rozmowa Przemysława Pawełka [POSŁUCHAJ]
Jak sprawdzić firmę z Europy Wschodniej?
Jak sprawdzić firmę z Europy Wschodniej?Materiały spółki Verificators
Europa Wschodnia to dla polskich przedsiębiorców interesujący kierunek rozwoju, ale pomimo bliskość kulturowa to nie wszystko, by prowadzić bezpieczne interesy. Potrzeba do tego dodatkowej wiedzy o lokalnych uwarunkowaniach, a informacje poświęcone licznym krajom znalazły się w darmowym poradniku. Jest on skierowany do przedsiębiorców, którzy planują współpracę z zagranicznym kontrahentem, i chcieli by sprawdzić jego biznesową wiarygodność, ale nie wiedzą jak, bądź boją się, że przez obowiązujące sankcje mogą zostać obciążeni karą finansową.

Dla dobra i bezpieczeństwa polskich firm zespół z Verificators opracował specjalistyczny poradnik w formie ebooka, z którego można dowiedzieć się właśnie tego, jak dobrze sprawdzić firmę z państw Europy Wschodniej. Darmowy poradnik można pobrać za pośrednictwem strony spółki.

Z Kamilem Pastuszką, prezesem Verificators, rozmawiał Przemysław Pawełek.

Trwa 31. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach

07.09.2023 14:30
Impreza w Kielcach to jedne z największych targów branży obronnej na świecie. Do piątku 700 wystawców z 35 państw będzie prezentować nowoczesny sprzęt i uzbrojenie dla armii.

Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy o trzy czwarte punktu procentowego

08.09.2023 16:48
Rada Polityki Pieniężnej obniżyła podstawową stopę procentową o 0,75 procent. Prezes NBP Adam Glapiński mówił, że gospodarce udało się zahamować wzrost cen.

Nowy szef MON Ukrainy zapowiada walkę z korupcją

13.09.2023 14:12
Nowy minister Rustem Umerow od 2020 roku jest w ukraińskim rządzie członkiem grupy zadaniowej, opracowującej strategię zakończenia rosyjskiej okupacji Krymu.