X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konferencja bliskowschodnia w Warszawie. Ekspert: będziemy gospodarzem na zlecenie

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 12:37
- Polska jest państwem niezwykle zbliżonym do Stanów Zjednoczonych, więc przyjęliśmy na siebie rolę gospodarza, pewnie zgodnie z prośbą czy sugestią naszego partnera amerykańskiego - mówiła w Dwójce dr Agnieszka Bryc z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Audio
  • Dr Agnieszka Bryc z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o konferencji bliskowschodniej w Warszawie (Puls świata/Dwójka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/esfera

W połowie lutego Polska i USA zorganizują w Warszawie konferencję bliskowschodnią. Jednym z głównych jej tematów będzie Iran. - Od dłuższego czasu polityka amerykańska na Bliskim Wschodzie, wraz z polityką Izraela w regionie, koncentruje się przede wszystkim na sprawie irańskiej. Amerykanie wycofują się z Syrii, a sprawę np. Palestyny załatwiają w sposób wewnętrzny - podkreślała dr Agnieszka Bryc.

Władze w Teheranie decyzję Polski o współorganizacji tej konferencji nazwały aktem wrogości wobec Iranu. Jak ta sprawa wpłynie na relacje Warszawy z Teheranem, a także stosunki Polski z UE? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadziła: Agata Kasprolewicz

Gość: dr Agnieszka Bryc (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

Data emisji: 14.01.2019

Godzina emisji: 17.00

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zapomniana wojna w Jemenie. Jest szansa na pokój

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 08:00
- Porozumienie pozwoli uniknąć katastrofy, bo śmierć głodowa zagraża milionom ludzi. Rebelianci wspierani przez Iran i rząd wspierany przez Arabię Saudyjską ustalili, ze odstąpią od bitwy o porty, przez które trafia pomoc humanitarna - mówił w Dwójce Jarosław Kociszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kongres USA. W wielości jedność?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 08:00
- Nowa Izba Reprezentantów Kongresu USA jest wieloetnicznym i wielokulturowym tyglem, który ożywia klimat nacjonalizmu wiszący przez ostatnie dwa lata nad Stanami Zjednoczonymi. Różnorodność jest przecież wpisana w historię tego kraju - mówił w Dwójce Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego.
rozwiń zwiń