Polskie Radio
Section05
Michał Wawer

Spór o aborcję. Posłanka Lewicy krytykuje Hołownię

- Nie mam takiego myślenia, że zachwiało to koalicją, padło wiele mocnych słów. Bardzo krytycznie oceniam podejście Szymona Hołowni w sprawie rozpoczęcia prac nad liberalizacją przepisów aborcyjnych - powiedziała w Programie 3 Polskiego Radia Paulina Matysiak z Lewicy. Gośćmi audycji byli również: Kamila Gasiuk-Pihowicz z Koalicji Obywatelskiej, Jarosław Sachajko z Kukiz’15, Marek Sawicki z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Michał Wawer z Konfederacji oraz prof. Andrzej Zybertowicz z Kancelarii Prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sylwia Białek Kamila Gasiuk-Pihowicz Paulina Matysiak Jarosław Sachajko Marek Sawicki Michał Wawer Andrzej Zybertowicz Trójka

Poseł Konfederacji: poprzemy wotum nieufności wobec Bodnara

Poseł Konfederacji Michał Wawer powiedział, że jego ugrupowanie zagłosuje za wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Adama Bodnara. Głosowanie w tej sprawie zaplanowano na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia Michał Wawer podkreślił, że Konfederacja źle ocenia działania obecnego ministra.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wawer Konfederacja Adam Bodnar polityka Paweł Zieliński