X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mieszkanie Plus

Specustawa mieszkaniowa: jesienią pierwsze inwestycje

Inwestycje budowlane wynikające ze specustawy mieszkaniowej powinny ruszyć jesienią tego roku – mówi PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. W piątek Senat przegłosował bez poprawek ustawę o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, tzw. specustawę mieszkaniową. Teraz trafi ona do podpisu prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  mieszkanie Mieszkanie Plus Ministerstwo Rozwoju

Najważniejsze wydarzenia gospodarcze minionego tygodnia

Program „Dobry Start”, zmiany w programie „Mieszkanie Plus”, brak ustaleń w sprawie wynagrodzeń w przyszłym roku na forum Rady Dialogu Społecznego oraz wyższe prognozy wzrostu PKB - to najważniejsze tematy gospodarcze minionego tygodnia, o których na antenie Polskiego Radia 24 z Arturem Bartoszewiczem (ekonomistą SGH), Piotrem Soroczyńskim (głównym ekonomistą KIG) i Pawłem Majtkowskim (analitykiem finansowym) rozmawiała Justyna Golonko.  
Zobacz więcej na temat:  Mieszkanie Plus Rada Dialogu Społecznego płaca minimalna

Oddano kolejne lokale w ramach programu "Mieszkanie Plus"

Wczoraj kolejni najemcy w Siedleminie koło Jarocina odebrali klucze do lokali zbudowanych w ramach programu "Mieszkanie Plus". Każde mieszkanie jest tam wyposażone w indywidualne ogrzewanie gazowe. Stawka czynszu uzależniona jest od lokalizacji mieszkaOddano nia i wynosi od 11 do 12 złotych za metr kwadratowy. W Siedleminie to 385 złotych za mniejsze mieszkanie i 605 zł za lokal o większym metrażu.  
Zobacz więcej na temat:  Mieszkanie Plus