X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mieszkanie Plus

Oddano kolejne lokale w ramach programu "Mieszkanie Plus"

Wczoraj kolejni najemcy w Siedleminie koło Jarocina odebrali klucze do lokali zbudowanych w ramach programu "Mieszkanie Plus". Każde mieszkanie jest tam wyposażone w indywidualne ogrzewanie gazowe. Stawka czynszu uzależniona jest od lokalizacji mieszkaOddano nia i wynosi od 11 do 12 złotych za metr kwadratowy. W Siedleminie to 385 złotych za mniejsze mieszkanie i 605 zł za lokal o większym metrażu.  
Zobacz więcej na temat:  Mieszkanie Plus

Jakie są możliwości wypełnienia luki na rynku mieszkaniowym?

Dziś w Warszawie w ramach Forum Dialogu Mieszkaniowego dyskutowano o tym, jak wypełnić lukę na tym rynku, a mieszkań w Polsce brakuje około 3 milionów. Rząd ma program Mieszkanie Plus, czyli koncepcja jest, pieniądze też są, ale zaczynają się pojawiać nowe problemy chociażby z brakiem materiałów budowlanych czy rąk do pracy. Tutaj są przygotowywane rozwiązania systemowe - mówiła w radiowej Jedynce Beata Daszyńska - Muzyczka, prezes Banku Gospodarstwa Krajowego w rozmowie z Sylwią Zadrożną z Naczelnej Redakcji Gospodarczej Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  mieszkanie dla młodych Mieszkanie Plus BGK Sylwia Zadrożna

Specustawa pomoże w kupnie mieszkania

Rząd przyjął przyjął projekt specjalnej ustawy mieszkaniowej, która ma ułatwić rozwój programu "Mieszkanie plus". Minister Jerzy Kwieciński zapowiada, że pod budownictwo mieszkaniowe będą wykorzystywane między innymi tereny, kolejowe, poprzemysłowe oraz tereny rolne, znajdujące się w granicach miast. Resort ma nadzieję, że dzięki temu uda się zwiększyć dostępność mieszkań. Gościem Polskiego Radia 24 był Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.
Zobacz więcej na temat:  Mieszkanie Plus Polskie Radio 24

Mieszkanie Plus. "Nieruchomości kołem zamachowym gospodarki"

- Chcemy aby w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy, co najmniej kilkadziesiąt tys. mieszkań było w budowie - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Lublina. Dzień wcześniej w Białej Podlaskiej do użytku zostały oddane mieszkania w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. O tym jak ta inicjatywa wpłynie na polską gospodarkę mówił w Polskim Radiu 24 ekonomista, Artur Bartoszewicz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mieszkanie Plus Mateusz Morawiecki Biała Podlaska