Polskie Radio
Section05
Kongres 590

KONGRES 590 Premier: umiemy łączyć szybki rozwój z polityką prorodzinną

- W niektórych obszarach robimy więcej niż obiecaliśmy cztery lata temu, rozszerzyliśmy program Rodzina 500+ na pierwsze dziecko – powiedział premier Mateusz Morawiecki. W czasie wystąpienia na Kongresie 590 w Jasionce, podsumowującego osiągnięcia rządu w dziedzinie gospodarki, szef rządu mówił o rekordowych środkach wydanych na politykę prorodzinną, ale też o szybkim tempie rozwoju gospodarczego i poprawiającej się sytuacji na rynku pracy.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki Kongres 590

KONGRES 590 Jerzy Kwieciński o Mieszkaniu plus: chcemy uzupełnić lukę na rynku mieszkaniowym

- Na koniec tego roku ilość mieszkań, która będzie zbudowana zarówno przez sektor prywatny, jak i publiczny, wyniesie około 200 tysięcy. W ciągu 10 lat chcielibyśmy osiągnąć poziom europejski - mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, a od niedawna minister finansów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Kongres 590 kongres 590 w Jasionce 2019 PiS Mieszkanie Plus Jerzy Kwieciński

KONGRES 590 Krzysztof Sobolewski zdradza plany PiS na ostatni tydzień kampanii

- Pod koniec tygodnia planujemy konwencję podsumowującą kampanię. Tym razem w woj. lubelskim. Najprawdopodobniej wezmą w niej udział prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz pani premier Beaty Szydło - zapowiada w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Kongres 590 kongres 590 w Jasionce 2019 Wybory parlamentarne 2019 PiS