X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Stanisław Kociołek

"Grudzień 70” - Agnieszka Michajłow i Katarzyna Piotrowska

- Nie zdawałem sobie sprawy, że będą strzelać z ostrej amunicji i bezpośrednio do ludzi. Do bezbronnego człowieka z ostrej broni… – tak w reportażu o wydarzeniach z Grudnia 70 tamte dramatyczne chwile wspomina stoczniowiec.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Grudzień 1970 PRL reportaż Wojciech Jaruzelski Stanisław Kociołek PZPR Gdańsk Gdynia Agnieszka Michajłow Katarzyna Piotrowska historia PRL historia Polski komunizm

IPN przeciwko pogrzebowi Kociołka na Powązkach

Stanisław Kociołek, współodpowiedzialny za wydarzenia grudniowe na Wybrzeżu, ma być pochowany w środę na Wojskowych Powązkach w Warszawie. Prezes IPN Łukasz Kamiński w specjalnym oświadczeniu wyraził sprzeciw i zdecydowanie odrzucił możliwość grzebania członka komunistycznego aparatu partyjnego na Wojskowym Cmentarzu w Warszawie. Zwyczajowo odbywają się tam pochówki znanych i zasłużonych osobistości.
Zobacz więcej na temat:  HISTORIA historia Polski komunizm PRL Stanisław Kociołek