X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Włodzimierz Pac

Jak będą wyglądać wspólne oględziny wraku w Smoleńsku?

- W oględzinach mają uczestniczyć polscy prokuratorzy wraz z ekspertami oraz przedstawiciele komitetu śledczego Rosji, pracownicy głównego zarządu kryminalistyki. Przebieg prac będzie rejestrowany - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Włodzimierz Pac. Rosyjska agencja TASS podała, że polscy śledczy będą uczestniczyć w badaniu elementów wraku Tu-154M, który rozbił się pod smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Włodzimierz Pac katastrofa w Smoleńsku Rosja POLSKA

Dekret o pasożytnictwie. "Gigantyczny błąd Łukaszenki"

Kilkaset osób zostało zatrzymanych w stolicy Białorusi – Mińsku – podczas marszu z okazji święta Dnia Wolności, którego nie uznają obecne władze. Wydarzenie połączone było z demonstracją przeciwko dekretowi o pasożytnictwie. W ostatnich tygodniach w białoruskich miastach manifestacje przeciwko niepopularnemu dekretowi coraz bardziej przybierają na sile.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Mińsk Aleksander Łukaszenka Włodzimierz Pac Jarosław Guzy protest