Polskie Radio
Section05
bieganie

Zielone Punkty Kontrolne. Bieganie na orientację

– Przez wiele tygodni staraliśmy się zachęcać Państwa do biegania czy też szybkiego spacerowania z mapą. W tej audycji pojawiały się też informacje, gdzie w weekendy można wystartować w zawodach na orientację. I takie informacje nadal można znaleźć, ponieważ sezon w orienteeringu trwa cały rok – podkreśla dziennikarz sportowy Igor Błachut.  
Zobacz więcej na temat:  bieganie Krzysztof Łoniewski Trójka Igor Błachut zawody

Jak imprezy biegowe, to tylko w górach

Minione osiem miesięcy dało się we znaki organizatorom wszelkich imprez, a imprezy biegowe nie były wyjątkiem. Miejscem, w którym organizowanie zawodów okazało się najbezpieczniejsze i najbardziej zbliżone do "przedpandemicznej" normalności okazały się góry. – Imprezy górskie można rozgrywać bezpiecznie i liczymy na to, że w przyszłym roku wrócimy do frekwencji z poprzednich lat – powiedział w "Biegam, bo lubię" Mirosław Bieniecki, dyrektor kultowego Biegu Rzeźnika.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Łoniewski Trójka bieganie

Biegowe zwiedzanie Ełku z Tomaszem Andrukiewiczem

– Ełk to nazwa, którą wymawia się krótko, ale długo pamięta – to lokalne powiedzenie przypomniał w Trójce Tomasz Andrukiewicz – prezydent miasta i pasjonat biegowych treningów. Do Ełku warto się wybrać nie tylko po to, by zwiedzić wybudowany w XV wieku Zamek Krzyżacki czy zobaczyć Ełcką Kolej Wąskotorową, ale także po to, by po prostu pobiegać!
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Łoniewski Trójka zawody bieganie Mazury