Polskie Radio
Section05
canon

Canon: 4 wielofunkcyjne kompakty PIXMA

Modele PIXMA MP230, MG2250, MG3250 i MG4250 to urządzenia, które w standardzie oferują My Image Garden - platformę integrującą całość oprogramowania dla drukarek Canon PIXMA za pośrednictwem jednego interfejsu. Intuicyjne oprogramowanie zawiera nową gamę zaawansowanych, przyjaznych użytkownikom opcji, jak np. Automatic Suggestion, Automatic Layout czy tryb wykrywania twarzy.
Zobacz więcej na temat:  canon drukarki Facebook komputery smartfony

Canon w chmurze - Therefore Online

Nowa usługa oferuje elastyczny model biznesowy, w którym klienci płacą miesięczny abonament, nie ponosząc żadnych znaczących kosztów inwestycyjnych związanych z rozwojem czy rozbudową systemu IT. Przyczynia się to do zmniejszenia wydatków na środki trwałe (CAPEX) oraz w czytelny sposób określa całkowity koszt posiadania systemów (TCO). Jedynym wymogiem jest zainstalowane oprogramowanie i dostęp do Internetu.
Zobacz więcej na temat:  canon Finlandia firma Francja Wielka Brytania

Nowe lasery Canon

Canon wprowadza nowe modele drukarek laserowych.i-SENSYS LBP6680x i i-SENSYS LBP6670dn, integrują się z systemem druku dowolnej organizacji, wspomagając zarządzanie procesami produkcji dokumentów. Dzięki kompatybilności z uniFLOW, pierwszym na rynku rozwiązaniem łączącym platformy druku i skanowania, nowe modele pozwalają organizacjom jeszcze efektywniej zarządzać wykonywanymi czynnościami. Z kolei koszty druku mogą w łatwy sposób być kontrolowane i zarządzane za pomocą funkcji takich jak np. monitorowanie liczby wydruków.
Zobacz więcej na temat:  adobe canon drukarki firma