Polskie Radio
Section05
Euro 2024

TYLKO U NAS Nieprzespane noce Fernando Santosa? "Mamy poważny problem"

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się w Warszawie do meczów eliminacji mistrzostw Europy z Czechami i Albanią. Podczas swojego pierwszego zgrupowania selekcjoner Fernando Santos musi zmierzyć się z problemami kadrowymi. O kłopotach szkoleniowca w rozmowie z Polskim Radiem mówi były bramkarz reprezentacji Polski Adam Matysek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Fernando Santos

Santos reaguje. Wysłał dodatkowe powołanie do kadry!

Fernando Santos szybko reaguje na problemy zdrowotne w reprezentacji. Selekcjoner wysłał dodatkowe powołanie do kadry - kontuzji doznał Jan Bednarek, nie w pełni sił jest Kamil Piątkowski. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski zdradził, że portugalski trener zdecydował się powołać dodatkowego stopera. Będzie nim Bartosz Salamon z Lecha Poznań.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 Fernando Santos Ben Lederman

Polska - Albania na Narodowym. Zgoda i... odmowa ratusza

Warszawski ratusz zgodził się na organizację meczu Polska - Albania w eliminacjach mistrzostw Europy, który 27 marca ma zostać rozegrany na PGE Narodowym. Co ciekawe, stołeczni urzędnicy... nie wydali jednak zgody na rozegranie na tym obiekcie majowego finału Pucharu Polski oraz czerwcowego meczu towarzyskiego, który ma zagrać reprezentacja.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 Puchar Polski PZPN reprezentacja Albanii