Polskie Radio
Section05
Euro 2024

TYLKO U NAS Mila broni... polskich obrońców. "Nie rozumiem krytyki"

Sebastian Mila na antenie Polskiego Radia ocenił kondycję defensywy naszej drużyny narodowej. Zdaniem asystenta selekcujonera Michała Probierza polskich defensorów spotyka niezasłużona krytyka. - Wiem, że teraz obowiązuje narracja, głosząca, że obrońcy są najbardziej winni naszych wyników, ale ja tak nie uważam - ocenił.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Sebastian Mila Euro 2024

TYLKO U NAS Robert Lewandowski rozważa zakończenie reprezentacyjnej kariery? "Odkładamy ten moment"

Niska forma Roberta Lewandowskiego powoduje, że coraz częściej poruszana jest kwestia potencjalnego zakończenia kariery przez lidera Biało-Czerwonych. - Odkładamy ten moment. Oby Robert grał jak najdłużej, bo zawsze daje nam wiele emocji i dumy - przyznał Sebastian Mila w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem z radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna la liga Primera Division fc barcelona Robert Lewandowski reprezentacja Polski Euro 2024

TYLKO U NAS Pomysł Probierza upadł. Asystent Mila wyjaśnił przyczynę

Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz planował styczniowe zgrupowanie dla piłkarzy z polskich klubów. Koncepcja jednak upadła. - To taki typ trenera, który cały czas chciałby przekazywać zawodnikom swoją filozofię - ocenił asystent Probierza Sebastian Mila, z którym rozmawiał Tomasz Kowalczyk z Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Sebastian Mila michał probierz

Euro 2024: Polska poznała potencjalnych rywali. Jeżeli zagramy, to w "grupie śmierci"

W Hamburgu odbyło się losowanie grup turnieju finałowego przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Swoich potencjalnych rywali w fazie grupowej poznała reprezentacja Polski, która nie jest jeszcze pewna gry na Euro 2024. Jeśli podopieczni Michała Probierza awansują na turniej, zmierzą się z Francją, Austrią i Holandią.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski

El. Euro 2024: baraż Polska - Estonia na Stadionie Narodowym

Reprezentacja Polski zagra z Estonią w marcowym półfinale baraży o awans do turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy. Mecz, który będzie pierwszą częścią baraży o Euro ma być rozegrany na Stadionie Narodowym. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Walii reprezentacja Ukrainy reprezentacja Finlandii reprezentacja Islandii reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Grecji

Znamy rywali baraży o Euro. Jeżeli finał, to na wyjeździe

Reprezentacja Polski zagra z Estonią w marcowym półfinale baraży o awans do turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy. W Nyonie odbyło się losowanie, które wyłoniło potencjalnego rywala Biało-Czerwonych w meczu decydującym o promocji na Euro 2024. Będzie nim zwycięzca starcia Walii z Finlandią. Co ważne, Polacy ewentualny finał baraży zagrają na wyjeździe.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Walii reprezentacja Ukrainy reprezentacja Finlandii reprezentacja Islandii reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Grecji

Baraże ostatnią szansą dla Polaków. Dzisiaj losowanie!

Reprezentacja Polski zawiodła w eliminacjach mistrzostw Europy, ale wciąż ma szansę awansować na turniej finałowy. Aby zagrać na Euro 2024, podopieczni Michała Probierza muszą jednak wygrać dwustopniowe baraże w marcu przyszłego roku. Już wiadomo, że pierwszym rywalem będzie dużo niżej notowana Estonia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Walii reprezentacja Ukrainy reprezentacja Finlandii reprezentacja Islandii

Mecz Polska - Łotwa. Zwycięstwo 2:0 na koniec roku i początek rozmyślań o barażach

Piłkarska reprezentacja Polski zakończyła 2023 rok wygraną w sparingu z Łotwą 2:0. Biało-Czerwoni wrócą teraz do swoich klubów, a sztab selekcjonera Michała Probierza może zacząć myśleć o barażach, w których kadra powalczy o udział w Euro 2024. Tam, w marcu przyszłego roku, na początek zmierzymy się z Estonią.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan Radosław Nałęcz Robert Grzędowski reprezentacja Polski Euro 2024