Polskie Radio
Section05
fundusze inwestycyjne

Debiut reżyserski Rafała Kapelińskiego w radiowej Jedynce

W niedzielę, 22 listopada, po godz. 17:00 premiera słuchowiska "Ależ masz, bracie, szczęście". Autorem słuchowiska i debiutującym w radiu reżyserem jest Rafał Kapeliński. Postać analityka finansowego u progu wielkiej kariery w międzynarodowych funduszach inwestycyjnych zagrał Krzysztof Banaszyk. Towarzyszą mu znakomici aktorzy. Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  fundusze inwestycyjne kryzys finansowy Polecamy słuchowisko Teatr Polskiego Radia

Można zgłosić szwindel z wydawaniem funduszy UE

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju informuje, że przy współudziale Fundacji Stefana Batorego, na podstawie obowiązujących przepisów unijnych, opracowało narzędzie – odpowiedni formularz - które umożliwia w prosty sposób zgłaszanie podejrzeń wystąpienia nieprawidłowości i nadużyć finansowych przy realizacji projektów finansowanych z perspektywy 2014-20.
Zobacz więcej na temat:  fundusze europejskie fundusze inwestycyjne fundusze unijne

Inwestycje: Polacy bardziej skłonni do ryzyka

Sektor bankowy obawia się, że z powodu niskich stóp procentowych klienci zaczną wycofywać pieniądze z lokat. BZ WBK liczy na to, że utrzyma tych najzamożniejszych, oferując im doradztwo inwestycyjne i fundusze zarabiające na akcjach i obligacjach. W ten sposób bank chce dać klientom możliwość oczekiwanego zarobku na poziomie minimum 5-6 proc.
Zobacz więcej na temat:  finanse fundusze inwestycyjne inwestycje lokata terminowa pieniądze