Polskie Radio
Section05
fundusze inwestycyjne

Brexit bije w brytyjskie fundusze nieruchomości

Standard Life Investments UK Real Estate Fund, jeden z największych brytyjskich funduszy inwestujących w nieruchomości, zawiesił w poniedziałek na co najmniej 28 dni możliwość umorzenia jednostek uczestnictwa. Dzisiaj podobną decyzję podjął drugi brytyjski fundusz nieruchomości: zarządzany przez Aviva Investments i wyceniany na 1,8 mld funtów UK Property Trust.
Zobacz więcej na temat:  Brexit fundusze inwestycyjne GOSPODARKA gospodarka wielkiej brytanii Wielka Brytania

Debiut reżyserski Rafała Kapelińskiego w radiowej Jedynce

W niedzielę, 22 listopada, po godz. 17:00 premiera słuchowiska "Ależ masz, bracie, szczęście". Autorem słuchowiska i debiutującym w radiu reżyserem jest Rafał Kapeliński. Postać analityka finansowego u progu wielkiej kariery w międzynarodowych funduszach inwestycyjnych zagrał Krzysztof Banaszyk. Towarzyszą mu znakomici aktorzy. Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  fundusze inwestycyjne kryzys finansowy Polecamy słuchowisko Teatr Polskiego Radia

Można zgłosić szwindel z wydawaniem funduszy UE

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju informuje, że przy współudziale Fundacji Stefana Batorego, na podstawie obowiązujących przepisów unijnych, opracowało narzędzie – odpowiedni formularz - które umożliwia w prosty sposób zgłaszanie podejrzeń wystąpienia nieprawidłowości i nadużyć finansowych przy realizacji projektów finansowanych z perspektywy 2014-20.
Zobacz więcej na temat:  fundusze europejskie fundusze inwestycyjne fundusze unijne