Polskie Radio
Section05
jeździectwo

Wielkie święto jeździectwa. Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka na Cavaliada Tour

Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka zaprosiły na relacje i specjalne audycje plenerowe z Cavaliada Tour - największych międzynarodowych zawodów jeździeckich w Polsce. Rywalizacja odbywała  się kolejno w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie. Szczegóły na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Zaproszenia na wydarzenie można było zdobyć, słuchając Programu 1 Polskiego Radia i radiowej Trójki.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Trójka Cavaliada konie jeździectwo

Wielkie święto jeździectwa. Program 1 Polskiego Radia na Cavaliada Tour

Program 1 Polskiego Radia zaprosił na relacje i specjalne audycje plenerowe z Cavaliada Tour - największych międzynarodowych zawodów jeździeckich w Polsce. Rywalizacja odbywa się kolejno w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie. Szczegóły na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Zaproszenia na wydarzenie można zdobyć, słuchając Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Cavaliada konie jeździectwo CAVALIADA Tour

CAVALIADA 2023 w Warszawie. "Jedyne Takie Miejsce" prosto z hali Torwar [SŁUCHAJ TERAZ]

Warszawska CAVALIADA Tour po raz kolejny jest gospodarzem kwalifikacji i finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. Na Torwarze mierzą się krajowe i światowe gwiazdy jeździectwa. Na miejscu pojawił się również Patryk Bedlińsk w specjalnym wydanie audycji "Jedyne Takie Miejsce". Zachęcamy do wysłuchania! 
Zobacz więcej na temat:  Patryk Bedliński CAVALIADA Tour Warszawa jeździectwo

CAVALIADA Tour 2023. - Emocje rosną z każdą godziną - mówi dyrektor Jakub Patelka

Na warszawskim Torwarze trwa CAVALIADA Tour 2023. Ranga imprezy, decyzją Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, powróciła po czterech latach do trzech gwiazdek. Oznacza to, że odbędą się na niej aż trzy konkursy zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Ale  oprócz zawodów organizatorzy przygotowali również inne atrakcje.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA CAVALIADA Tour Warszawa jeździectwo konie Piotr Firan Trójka