Polskie Radio
Section05

kibice

Liga Mistrzów i La Liga z kibicami? Dobra wiadomość dla kibiców z Hiszpanii i Portugalii

W Hiszpanii i Portugalii kibice będą mogli wrócić na trybuny meczów piłkarskich. Na razie w ograniczonym zakresie. W Hiszpanii fani zapełnią maksymalnie 30 procent miejsc, ale nie więcej niż 5000 widzów, a w Portugalii jeszcze mniej, bo zaledwie 10 procent.
Zobacz więcej na temat:  la liga Primera Division koronawirus COVID-19 Piłka nożna Hiszpania Portugalia liga mistrzów Liga Mistrzów 20/21 champions league SPORT

Euro 2020: kibice zasiądą na trybunach wszystkich stadionów. UEFA ogłosiła komplet gospodarzy turnieju

Prezydent Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Aleksander Ceferin zapowiedział, że w tegorocznych mistrzostwach Starego Kontynentu nie będzie meczów bez publiczności. - Cieszę się, że będziemy mogli powitać kibiców na wszystkich spotkaniach - powiedział Słoweniec.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2020 uefa Kopenhaga Amsterdam Rzym Glasgow Londyn Baku Budapeszt Monachium Sewilla