Polskie Radio
Section05
nokia

Polskie oprogramowanie dla sprzedaży na Windows Phone

eLeader Mobile Visit to polskie rozwiązanie na smartfony używane przez mobilne siły sprzedaży i inne zespoły pracujące w terenie, wykorzystywane już dzisiaj w ponad 50 krajach. Lubelska firma technologiczna eLeader kilka lat temu jako ówczesny pionier zaoferowała mobilny system SFA/FFM dedykowany dla pierwszych wchodzących na rynek smartfonów. Dzisiaj ponownie jako pierwsza na świecie przedstawia to zaawansowane rozwiązanie działające na platformie Microsoft Windows Phone.
Zobacz więcej na temat:  windows firma POLSKA microsoft nokia

Nowe narzędzie LOTTO

Jak podaje Totalizator Sportowy, dostępna już jest aplikacja m.LOTTO na smartfony Nokii z systemem Symbian. Aplikacja umożliwia sprawdzanie bieżących wyników oraz wysokości wygranych w popularnych grach liczbowych. W kontekście spadku popularności Symbiana, niezrozumiałe jest inwestowanie Totalizatora w tę platformę. Rynek czeka raczej na obiecane przez Totka oprogramowania dla środowisk Androida i platformy Apple umożliwiające dokonywanie zakładów hazardowych bezpośrednio ze smartfonów.
Zobacz więcej na temat:  Apple mini nokia smartfony symbian

Nokia: nowe mapy, nawigacja i transport w nowej odsłonie

Nokia pokazała najnowsze wersje swoich flagowych aplikacji. Dzięki aktualizacjom użytkownicy zyskują możliwość korzystania z wszechstronnych funkcji Nokia Nawigacja w pełnym trybie offline, opcję udostępniania ulubionych miejsc i tras w Nokia Mapach, a także dotychczas niedostępną w smartfonach Nokia Lumia aplikację Nokia Transport. Nokia oraz Microsoft opracowały uproszczony sposób prezentacji map. Nie ma w nim niepotrzebnych obiektów, ikon i znaków. Użytkownicy mają dostęp do różnych informacji w zależności od widoku, w którym przeglądają mapę: mogą płynnie przechodzić od panoramy z lotu ptaka do widoku w zbliżeniu.
Zobacz więcej na temat:  nokia nokia lumia podróże transport windows