X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
referendum 2015

Cisza referendalna. Duże kary za złamanie

Cisza referendalna rozpoczęła się w piątek o północy. Potrwa do zakończenia głosowania w niedzielę o godz. 22. Za jej złamanie grożą kary, nawet do miliona złotych. Wiceszef Państwowej Komisji Wyborczej Wiesław Kozielewicz przypomina, że naruszeniem ciszy jest nie tylko nakłanianie do głosowania za określonym rozwiązaniem, lecz także zachęcanie lub zniechęcanie do udziału w głosowaniu.
Zobacz więcej na temat:  Państwowa Komisja Wyborcza referendum referendum 2015

Minister pracy: nie wybieram się na referendum

W niedzielę 6 września Polacy mają wypowiedzieć się w referendum zainicjowanym przez Bronisława Komorowskiego. Na karcie znajdą się trzy pytania: o jednomandatowe okręgi wyborcze, finansowanie partii politycznych z budżetu państwa oraz o wprowadzeniem zasady rozstrzygania wątpliwości przepisów prawa na korzyść podatnika.
Zobacz więcej na temat:  emerytura Jan Bury Krzysztof Grzesiowski PSL referendum referendum 2015 Władysław Kosiniak-Kamysz

"PO powinna wziąć na klatę problem referendum"

6 września odbędzie się ogólnopolskie referendum. Polacy będą mogli wypowiedzieć się na temat jednomandatowych okręgów wyborczych, sposobu finansowania partii politycznych oraz wprowadzenia zasady rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika. Czy jest ono potrzebne?
Zobacz więcej na temat:  Krystian Hanke polityka referendum referendum 2015 Trójka wybory parlamentarne wybory parlamentarne 2015