X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krajowe Biuro Wyborcze

Szef PKW spotkał się z marszałkiem Senatu. Komentarze

Senat w czwartek zajmie się zmianami w Kodeksie wyborczym. Poinformował o tym przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński, który spotkał się z marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim. Wcześniej o zmianach w ordynacji rozmawiał on również z prezydentem Andrzejem Dudą. W Polskim Radiu 24 komentarz Wojciecha Wybranowskiego z Do Rzeczy i Grzegorza Łaguny z Superstacji.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Senat Andrzej Duda Krajowe Biuro Wyborcze Państwowa Komisja Wyborcza Wojciech Hermeliński

Nowy Kodeks wyborczy. "Więcej uprawnień dla obywateli”

– Najważniejszą zmianą w Kodeksie Wyborczym będzie wyjęcie strony techniczno-organizacyjnej wyborów wójtom, burmistrzom, prezydentom i radom gmin. To absurd, że - zwłaszcza w wyborach samorządowych - osoby absolutnie bezpośrednio zainteresowane takim, a nie innym wynikiem, w większości wprost startujące w tych wyborach, jednocześnie zajmują się drukowaniem kart, organizowaniem przewozu, zabezpieczaniem – powiedział w audycji 24 Pytania Marcin Horała z Prawa i Sprawiedliwości. Odniósł się w ten sposób do projektu PiS dotyczącego zmian w Kodeksie Wyborczym.
Zobacz więcej na temat:  Państwowa Komisja Wyborcza wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość POLSKA wybory samorządowe wybory parlamentarne Krajowe Biuro Wyborcze