X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Władysław Kosiniak-Kamysz

NASZ WYWIAD Władysław Kosiniak-Kamysz: PSL to nie tylko partia rolników

– Dla mnie momentem przełomowym – pokazującym otwarcie ludowców na nowy elektorat – jest start z naszej rekomendacji Władysława Bartoszewskiego z listy warszawskiej - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Stronnictwo Ludowe Władysław Kosiniak-Kamysz wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

"Srebrne Usta 2018 plus"! Dziś poznamy zwycięzcę

Już po raz 23. Program 3 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy do wybrania najbardziej zaskakującej, zabawnej lub wręcz absurdalnej wypowiedzi osoby z polskiej sceny politycznej. Tym razem Trójka sięgnęła po monologi i stwierdzenia nie tylko z roku minionego, ale również bieżącego – stąd "plus" w nazwie. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Srebrne Usta Robert Biedroń Tadeusz Cymański Grzegorz Długi Kamila Gasiuk-Pihowicz Ewa Kopacz Władysław Kosiniak-Kamysz Paweł Kukiz Marek Kuchciński Ryszard Petru Joanna Scheuring-Wielgus Beata Michniewicz Marcin Łukawski Jan Młynarski Władysław Bartoszewski zyta gilowska Grzegorz Kołodko Bronisław Komorowski Janusz Korwin-Mikke Aleksander Kwaśniewski Leszek Miller Jan Maria Rokita Marek Sawicki Marek Suski Donald Tusk Lech Wałęsa W POLSKIM RADIU

G. Schetyna: wierzymy, że wybierzecie dla Polski sukces

- Wierzymy, że wybierzecie dla Polski Europę i sukces. Mamy plan szybkiego unowocześnienia polskiej armii oraz plan zamówień dla przemysłu. Dla Podkarpacia to szansa na wielki rozwój - powiedział w sobotę na konwencji regionalnej Koalicji Europejskiej w Rzeszowie lider PO Grzegorz Schetyna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Europarlament Europa Parlament Europejski wybory do Parlamentu Europejskiego Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Koalicja Europejska PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Władysław Kosiniak-Kamysz

Poseł Kukiz'15: PSL chce pokazać, że jest konserwatywne

Podczas konwencji wyborczej w Warszawie prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział o papieżu Janie Pawle II: "My jesteśmy strażnikami jego testamentu. Za jego drogowskazem będziemy podążać". Zdaniem gościa Polskiego Radia 24 posła Józefa Brynkusa (Kukiz’15) w ten sposób PSL chce pokazać, że nadal jest konserwatywne.
Zobacz więcej na temat:  polityka Józef Brynkus Kukiz'15 POLSKA Polskie Stronnictwo Ludowe Władysław Kosiniak-Kamysz Koalicja Europejska

Prezes PSL: nie ma naszej zgody na małżeństwa jednopłciowe

- Jesteśmy jedną z niewielu już formacji, które są gotowe na samodzielny start w każdych wyborach. Taki scenariusz to nasz numer jeden, ale będziemy też rozważać pójście do wyborów w koalicji - powiedział w audycji "24 pytania - rozmowa poranka" Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do jesiennych wyborów parlamentarnych. Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego zaznaczył przy tym, że decyzja w tej sprawie zostanie podjęta po eurowyborach. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Europejska wybory w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego

Wsparcie dla wsi i zrównoważony rozwój. Debata w Jasionce

Komisarz Unii Europejskiej do spraw rolnictwa Phil Hogan zapowiedział podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce, że w tym roku na małe gospodarstwa rolne w Polsce wydanych zostanie 2,5 miliarda euro, a na rozwój obszarów wiejskich - 12 miliardów. Unijny polityk, razem z premierem Mateuszem Morawieckim i prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego wziął udział w debacie na temat zrównoważonego rozwoju na obszarach wiejskich.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo Mateusz Morawiecki Władysław Kosiniak-Kamysz

Szef PSL: chcemy stworzyć wszechstronną ofertę dla Polaków

– Potrzebne jest, żeby w Koalicji Europejskiej były reprezentowane różne wrażliwości, światopoglądy i programy. Jeżeli w koalicji byłoby większe natężenie programów lewicowych, także światopoglądowo, nie byłby to pełny pakiet dla naszych wyborców – powiedział na antenie Trójki lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  Władysław Kosiniak-Kamysz Europarlament wybory do Parlamentu Europejskiego PSL polityka Trójka koalicja obywatelska Koalicja Europejska Beata Michniewicz POLSKA

Debata Poranka: PSL w Koalicji Europejskiej

- Chłopi z ulicy Wiejskiej w Warszawie poświęcili dla dwóch lub trzech mandatów w europarlamencie cały swój, i tak już nadszarpnięty, wizerunek – ocenił Piotr Cywiński z tygodnika "Sieci". W "Debacie Poranka" Polskiego Radia 24 dyskusja na temat decyzji działaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego o dołączeniu do Koalicji Europejskiej oraz o przyszłości ludowców.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Europejska wybory w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego Władysław Kosiniak-Kamysz opozycja