Polskie Radio
Section05

wiara

Synod Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego

W Łodzi po raz pierwszy obraduje Synod Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. W związku tym do centrum Polski zjechali duchowni i świeccy przedstawiciele Kościoła, aby obradować na temat istotnych spraw związanych z życiem Polskiej Wspólnoty Luterańskiej. Podczas niedzielnego nabożeństwa z Wieczerzą Pańską sprawowanego w Kościele Ewangelicko-Augsburskim p.w. św. Mateusza w Łodzi obecny był metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś.
Zobacz więcej na temat: