X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka na Lato z Radiem Festiwal 2019. Przystanek: Stalowa Wola

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 13:56
Kortez, Kasia Kowalska, Perfect, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy i Kapela ze Wsi Warszawa – koncerty, spotkania z gwiazdami i dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia - Czwórka nadawała ze Stalowej Woli!
Audio
  • Czwórka w Stalowej Woli. Na Lato z Radiem zaprasza Justyna Tylczyńska (Wiadomości Radiowej Czwórki)
  • Lato z Radiem Festiwal 2019. Transmisja koncertu Korteza
  • Czwórka na Lato z Radiem 2019. Sprawdź, co działo się w Stalowej Woli (Planair/Czwórka)
Dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz zaprasza na Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowe Woli
Dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz zaprasza na Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowe Woli Foto: Sebastian Gołos

Na dwa dni Stalowa Wola stała się największym muzycznym i rodzinnym centrum w Polsce. Koncerty "Lato z Radiem Festiwal" 2019 w Zakopanem i Pucku cieszyły się ogromnym powodzeniem. 9 i 10 sierpnia najlepszej polskiej muzyki, rozmów z artystami oraz audycji muzycznych Polskiego Radia na żywo będzie można posłuchać w Stalowej Woli.

W piątek 9 sierpnia o godz. 19.00 wspólną zabawę na Błoniach Nadsańskich rozpoczął zespół HLA 4 TRANSPLANT. Jak sam o sobie pisze - bojowym ramieniem Fundacji dla Transplantacji "Zostaw serce na ziemi", promującym ideę przeszczepów poprzez muzykę i sztukę. Dla festiwalowiczów zagrała również Kapela ze Wsi Warszawa, a koncertowy wieczór uświetnił koncert zespołu Perfect


PR LzR Katarzyna Dydo 1200.jpg
Katarzyna Dydo: w sobotę całe mnóstwo atrakcji na scenie Lata z Radiem

W sobotę 10 sierpnia o godz. 18.00 imprezę rozpoczął Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy. Niezapomnianych wzruszeń dostarczył Sławek Uniatowski, który z akompaniamentem Big Bandu wykonał piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz z solowym  reprtuarem z płyty "Metamorphosis". Zmianę nastroju zapewniła rockowa Kasia Kowalska. – Propozycja zagrania na "Lato z Radiem Festiwal" przyszła niepodziewanie, ale koncert w Pucku był niesamowity. Tym bardziej cieszę się, że mogę zagrać też w Stalowej Woli. Publiczność "Lata z Radiem" to także moja publiczność, często w Polskim Radiu grane są moje utwory – mówiła Kasia Kowalska.


plenair puck 1200.jpg
Lato z Radiem Festiwal. Czwórka w Pucku - tak było!

Wieczór zakończył KORTEZ – artysta-fenomen polskiej sceny muzycznej, którego płyty pokryły się platyną. "Bumerang", "Mój dom" oraz "Mini Dom" wydane w ciągu 4 lat osiągnęły kilkusettysięczną sprzedaż. Przez krytyków został uznany za jednego z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia. W ramach Festiwalu "Lato z Radiem" Kortez zagrał jedynie w Stalowej Woli. 

Lato z Radiem Festiwal 2019. Transmisja koncertu Korteza>>>

Koncertom towarzyszyły spotkania z artystami oraz dziennikarzami Polskiego Radia w Strefie Muzycznej, atrakcje dla dzieci w Strefie Familijnej, gry i ćwiczenia na świeżym powietrzu w Strefie Relaksu. Relacji mogliśmy posłuchać przez cały dzień na wszystkich antenach Polskiego Radia, które nadawały ze studiów plenerowych z udziałem publiczności. 

>>> [RELACJA] Lato z Radiem 2019 w Stalowej Woli

Plakat promujący kolejną odsłonę Lato z Radem Festiwal 2019 w Stalowej Woli Plakat promujący kolejną odsłonę Lato z Radem Festiwal 2019 w Stalowej Woli

W Czwórce mogliście nas usłyszeć w ramach "PlenAiru" i w Wiadomościach Radiowej Czwórki. Posłuchajcie rozmów instruktorami, pilotami i animatorami kultury. W Stalowej Woli spotkaliśmy się m.in. z pilotem i członkiem aeroklubu w Stalowej Woli Andrzejem Moskalem, pilotem i instruktorem w klubie balonowym Waldemarem Lekanem, dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli i animatorem kultury Markiem Gruchotą i dyrygentką Aleksandrą Kop.

Dla tych, którzy mogli być osobiście w Stalowej Woli, przygotowaliśmy relacje na żywo i video streamingi. Wszystkie koncerty można będzie oglądać na polskieradio.pl oraz latozradiem.pl, a także na profilach facebookowych poszczególnych anten i kanale YouTube Polskiego Radia. W sobotę (10.08) o 21.30 transmitowaliśmy jedyny w ramach tegorocznej trasy Lato z Radiem Festiwal koncert Korteza w Stalowej Woli. Dla tych, którym nie udało się usłyszeć artysty na falach Czwórki zapraszamy do wysłuchania który znajdziecie w załączniku.

Do zobaczenia na koncercie finałowym w 30 i 31 sierpnia w Krakowie!

Więcej informacji na stronie internetowej: latozradiem.pl
Oficjalny fan page: www.facebook.com/polskieradiolatozradiem


. .

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Płyta "Lato z Radiem Festiwal" - usłysz ich jeszcze raz!

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 13:38
Największe muzyczne wydarzenie tego lata już za nami. Na Skwerze Kościuszki w Gdyni przez 11 godzin trwała muzyczna uczta - nie trzeba się wcale z nią żegnać, bo można słuchać płyty "Lato z Radiem Festiwal 2018".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Lato z Radiem - w Zakopanem. Działo się w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 14:28
W sobotę czekaliśmy na Was przy oczku wodnym na Krupówkach. Sprawdźcie, jak było!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem Festiwal. Czwórka w Pucku - tak było!

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 18:10
19 i 20 lipca w Pucku odbyła się kolejna odsłona Lato z Radiem Festiwal. Na scenie pojawili się m.in. Daria Zawiałow i Kapela ze Wsi Warszawa. W Pucku nie zabrakło też dziennikarzy Czwórki.
rozwiń zwiń