Zimowa turystyka górska - robisz to dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 12:31
Nowe trendy w górskiej turystyce zimowej, skituring, bezpieczeństwo - to tematy, które poruszymy w rozmowie z Jackiem Będkowskim, organizatorem m.in. szkoleń skiturowych.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Anna Om/Shutterstock.com

W programie zaprosimy także na spotkanie z Kamilą Kielar, podróżniczką i aktywistką ekologiczną. Jest podróżnikiem, etologiem, fotografem przyrody, dziennikarzem i mówcą. Podróżuje głównie solo, samotnie przejechała rowerem Alaskę, Kamczatkę oraz Jukon. W trakcie półrocznej wędrówki przemierzyła też rozciągający się między Meksykiem a Kanadą szlak Pacific Crest Trail. 

***

Na audycję "Co Was kręci?" zapraszamy w niedzielę (22.12) - w godz. 11.05 do 12.00. Program poprowadzi Hanna Dołęgowska

kd

Czytaj także

Wintercamp - ekstremalna zimowa przygoda w górach

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 12:40
- To dobra oferta dla tych, którzy chcą się nauczyć, jak obcować zimą z górami - zapowiada Maciej Przywecki z Polish Outdoor Group, organizator biwaku Wintercamp.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy kolej jest gotowa na sezon zimowy i święta?

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 15:00
- Wszystkie nasze siły są zaangażowane, aby zmieniony rozkład jazdy został wprowadzony na czas i aby pociągi wyjeżdżały i docierały zgodnie z planem - mówił Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kilimandżaro kobiecą stopą. Jak wspiąć się na szczyt marzeń?

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2018 10:20
Natalia Bogdan nowy rok przywitała na wysokości niespełna 6 tys. metrów nad poziomem morza na szczycie Kilimandżaro, góry zwanej dachem Afryki.
rozwiń zwiń