X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Harcerze na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Dostali zaproszenie od prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 17:33
Juan Carlos Varela, prezydent Panamy docenił Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej. Druhny i druhowie pojadą do Panamy, gdzie w ramach tegorocznych obchodów ŚDM będą stanowili część zabezpieczenia medycznego. 
Audio
Panama
PanamaFoto: Shutterstock.com

22 stycznia rozpoczną się 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Organizatorzy szacują, że na tegorocznych obchodach ma pojawić się ok. 3,5 tysiąca pielgrzymów z Polski. Wśród nich 200 polskich harcerzy i harcerek.

- Nasza struktura, która działa w ramach Związku Harcerzy Rzeczpospolitej, czyli HOPR (Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) dostało niebywałą szansę. Dostaliśmy zaproszenie na tegoroczne obchody w Panamie - opowiadała w studiu Czwórki harcerka HOPR, Karolina Sereda.

- Zauważono nas w trakcie obsługi Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Poszło nam na tyle dobrze, że do naszego komendanta Adama Niemkiewicza zgłosił się sam prezydent Panamy, Juan Carlos Varela. Polscy harcerze będą pełnili tam funkcję zabezpieczenia medycznego - zapowiadała.

Czym dokładnie będą zajmowali się w Panamie polscy harcerze? Jakie umiejętności musieli nabyć, aby znaleźć się wśród zaplecza organizacyjnego tegoroczne Światowe Dni Młodzieży? Jak długo trwały przygotowania? Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Karolina Sereda (harcerka HOPR - Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego)

Data emisji: 17.01.2019

Godzina emisji: 16.07

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eliza Mórawska: Mama nie wpuszczała mnie do kuchni

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016 18:00
A niedawno ta blogerka i pasjonatka gotowania wydała książkę "Na zdrowie", w której dzieli się z czytelnikami nie tylko swoimi przepisami, ale także kulinarnymi doświadczeniami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Flynn McGarry. 20-latek otwiera restaurację w Nowym Jorku

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 14:18
Nazywany jest Justinem Bieberem jedzenia, cudownym dzieckiem amerykańskiej gastronomii. "Chef Flynn" to najmłodszy kucharz świata i bohater filmu pod tym samym tytułem. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Misa mocy - zdrowe rozpoczęcie Nowego Roku

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 09:10
Na pewno wiele osób zrobiło świąteczno-noworoczne postanowienia zadbania o siebie, przejścia na dietę, bardziej regularnego ćwiczenia. A jak to wprowadzić w życie?
rozwiń zwiń