X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcel Sabat: jestem głodny nowych wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2018 12:00
- Lubię filmy historyczne. Wiele osób mówi mi, że wizualnie pasuję do takich projektów, które powiązane są z kostiumem i charakteryzacją. Odnajduję się w takim kinie - mówił aktor Marcel Sabat.
Audio
  • Marcel Sabat o swoich aktorskich wyzwaniach, sportowych i muzycznych pasjach (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Marcel Sabat (aktor)
Marcel Sabat (aktor)Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

Myślę, że każdy aktor na swój sposób lubi postacie, w które się wciela. Nawet, jeśli są to szwarccharaktery. Cieszę, się, że ta rola przypadła mi w udziale Marcel Sabat

W nowym filmie Filipa Bajona "Kamerdyner" aktor wcielił się w rolę niemieckiego oficera Kurta von Kraussa. Jak wspomina pracę na planie? - Nie wiedziałem czego się spodziewać. To było moje pierwsze spotkanie z tym reżyserem. Na początku był stres. Filip Bajon to przecież uznane w polskim kinie nazwisko. 

- Reżyser nakreślił mi jak widzi moją postać, podyskutowaliśmy, reszta to ciężka praca. Bardzo cieszę się, że go poznałem i że mogłem z nim pracować - opowiadał w Czwórce.

Kim jest filmowy Kurt von Krauss i dlaczego wcielenie się w tę postać było dla aktora dużym wyzwaniem? Na jaką rolę czeka? Czy to prawda, że widzowie nie zawsze potrafią oddzielić kinową fikcję od rzeczywistości? Który film był przełomowy w jego karierze? W jakiej produkcji wystąpił u boku Jima Carrey'a i skąd wziął się pomysł na nagranie singla? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Marcel Sabat (aktor)

Data emisji: 23.09.2018

Godz. emisji: 10.30

ac/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aleksandra Klimczak o dźwiękach miasta i śpiewaniu prosto z serca

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2018 11:40
- Staram się nie bać niczego i na różne sposoby eksplorować techniki wokalne. Wiem jednak, że śpiewacy operowi, którzy wybrali rozwijanie tej techniki śpiewu bardzo dbają o to, żeby z ich głosem nic się nie stało - mówiła sopranistka Aleksandra Klimczak. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cezary Pazura: audiobooki to znak, że historia zatoczyła koło

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 14:32
- Dawniej, zanim powstały książki, bajarze przekazywali sobie historie ustnie. Ludzie tego słuchali, a potem nauczyli się czytać i w ten sposób stali się niezależni. Dziś powracamy do słuchania - mówił aktor i lektor Cezary Pazura
rozwiń zwiń

Czytaj także

Izabella Bukowska-Chądzyńska: Marlene Dietrich stała się częścią mnie

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 14:37
Życie Marlene Dietrich wielu fascynuje od dawna. Co jest w tej postaci tak pociągającego? - Myślę, że dziś to byłby typ Madonny. Ona w swoich czasach była skandalistką, pociągała i bulwersowała tłumy - mówi Izabella Bukowska-Chądzyńska, odtwórczyni roli Marleny. 
rozwiń zwiń