X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Strefa rodzica". Orszak Trzech Króli 

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2022 15:01
Scenariusz tegorocznego Orszaku Trzech Króli pokazuje, jak ważne jest dla każdego człowieka dobre, głębokie przeżywanie świąt i uroczystości, rozumienie ich istoty, treści, które ze sobą niosą, cieszenie się, radowanie, spędzanie czasu z rodziną, jednoczenie się z innymi ludźmi, wspólne śpiewanie. 
W roli króla Afryki Baltazara XIV pochodzący z Togo misjonarz ojciec Benoit Azameti oraz w roli króla europejskiego Kacpra XIV informatyk Krzysztof Bączkiewicz podczas Orszaku Trzech Króli w Warszawie, 06.01.2022.
W roli króla Afryki Baltazara XIV pochodzący z Togo misjonarz ojciec Benoit Azameti oraz w roli króla europejskiego Kacpra XIV informatyk Krzysztof Bączkiewicz podczas Orszaku Trzech Króli w Warszawie, 06.01.2022. Foto: PAP/Tomasz Gzell

Hasłem tegorocznego orszaku to "Dzień dziś wesoły!". Ma przypominać w ten świąteczny dzień, jak nabierać sił podczas świąt, aby na co dzień, podczas nauki i pracy, mimo różnych trudności i życiowych zmagań, promienieć radością.

Orszakowi Trzech Króli towarzyszą liczne działania Fundacji "Orszaku Trzech Króli": gry miejskie, konkursy, challenge kolędowy, zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. 

Gośćmi Polskiego Radia Dzieciom byli: Anna Murawska, Anna Murawska, reżyser i scenarzysta Orszaku Trzech Króli i tegoroczny Król Europejski z Orszaku. 

Posłuchaj
60:13 Dzieci_AAC 2022_01_05-21-00-08_SR1_PUSC.mp3 05.01.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

* * * 

Audycję przygotowała i prowadziła Agata Puścikowska

Data emisji: 5.01.2022

Godzina emisji: 21:00

Audycja Strefa rodzica w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także

Czytaj także

Świąteczny koncert kolęd "Nad Betlejem jasna gwiazda"! [OGLĄDAJ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 09:09
Polskie Radio Dzieciom i Radiowe Centrum Kultury Ludowej zapraszają na wyjątkowy koncert kolęd, który odbył się w czwartek 6 stycznia o godz. 13.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Wystąpili Kaja i Janusz Prusinowscy z Przyjaciółmi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Radość jest najlepszym antidotum na to, co trudne i smutne". Bp Zieliński o święcie Trzech Króli

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2022 14:54
Biskup pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej Zbigniew Zieliński powiedział w czwartek podczas Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami zabytkowego centrum Gdańska, że "kiedy król chyli głowę przed małym dziecięciem to wielkie święto".
rozwiń zwiń