Polskie Radio Dzieciom

Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2023 07:00
Sylwester 2024 dla dzieci i rodziców zaplanowało Polskie Radio Dzieciom. 31 grudnia od  godziny 19:00 zaczęliśmy wspólną zabawę przy dźwiękach muzyki. Na ten wyjątkowy wieczór i niezwykłą noc Polskie Radio Dzieciom przygotowało zabawę dla całych rodzin. Bawiliśmy się przy dźwiękach tanecznych hitów dla małych i dużych. Nie zabrakło też okazji do złożenia muzycznej dedykacji dla najbliższych. Noworoczne życzenia można było składać mailowo i telefonicznie! Te odczytane na antenie nagrodzone były płytowymi upominkami.
Baw się z nami i tańcz w rytm muzyki Sylwestrowa noc pełna hitów dla dzieci i rodziców od 19.00 do 1.00
Baw się z nami i tańcz w rytm muzyki! Sylwestrowa noc pełna hitów dla dzieci i rodziców od 19.00 do 1.00Foto: PR

Już od godziny 19:00 za mikrofonem zasiadł Adam Dobrzyński, znany dorosłym słuchaczom Polskiego Radia Dzieciom z audycji "Co nam w duszy gra?". Na początek zaserwowaliśmy dużo tanecznej muzyki dla dzieci stopniowo przechodząc w tę dla rodziców. W ten sposób cała rodzina mogła się dobrze bawić. Podczas trwającej 6 godzin audycji przewidziano również możliwość złożenia specjalnej dedykacji muzycznej najbliższym. Można było także, za pośrednictwem stacji, złożyć noworoczne życzenia. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas Sylwestra w Polskim Radiu Dzieciom, tak i tym razem, w planach było minimum słów, maximum muzyki. Muzyka była miksowana na żywo, a pomiędzy utworami znalazła się chwila na pozdrowienia i życzenia świąteczno-noworoczne przekazywane przez słuchaczy i artystów.

Od 19.00 do 21.30, jak co roku Sylwestrowa zabawa z Polskim Radiem Dzieciom dla najmłodszych i dorosłych. Bawiliśmy się przy przebojach z Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, sprawdzonych hitach, klasyce i nowościach.

Od 21.30 Sylwestrowa Noc z Polskim Radiem Dzieciom.
 - Na tę jedyną w roku imprezę zaplanowałem przegląd największych tanecznych hitów ostatnich lat, mnóstwo sprawdzonych sylwestrowych szlagierów począwszy od lat 60-tych, a skończywszy na tanecznych przebojach z dyskotek z całego świata z ostatnich tygodni. Muzyka na żywo prezentowana do 1.00 w nocy – zapowiadał Adam Dobrzyński.

Odczytane na antenie życzenia dla najbliższych nagrodzone były płytowymi upominkami. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Sylwestrową noc, będzie także okazja do zdobycia płyt winylowych!

- Od godziny 1.00 do 6.00  zaplanowałem specjalny zestaw tanecznych hitów, które umilą niejedną domówkę, a także zapewnią taneczny powrót do domu – dodał Adam Dobrzyński.

Telefon do studia Polskiego Radia Dzieciom: 22 645 20 55

KLIKNIJ I SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

1 stycznia o 13:30 emisja słuchowiska "Ryś Pędzelek i wyprawa dzikich odkrywców" - prezent noworoczny dla słuchaczy. 

Polskie Radio Dzieciom i Bieszczadzki Park Narodowy zapraszają na słuchowisko "Ryś Pędzelek i wyprawa dzikich odkrywców", czyli najnowsze słuchowisko z cyklu "Dzikich słuchowisk". Czas na nowe przygody naszego cętkowanego bohatera.

Tym razem Ryś Pędzelek wyruszy na pełną przygód wyprawę wraz z nowo poznanym przyjacielem - szarym wilkiem Noskiem. Podczas wędrówki czeka ich wiele przygód, w tym spotkanie z dziwnym stworzeniem, o którym nigdy wcześniej nie słyszeli. Czego podczas wspólnej eskapady dowiedzą się o sobie nawzajem nasi bohaterowie? Czy osiągną cel swojej wyprawy? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi poznacie już 1 stycznia 2024 roku o godzinie 13:30 wsłuchując się w tą przepiękną i pełną zwrotów akcji opowieść.

Słuchowisko powstało we współpracy Bieszczadzkiego Parku Narodowego z Polskim Radiem Dzieciom. Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Już 2 stycznia słuchowisko będzie dostępne na bezpłatnej platformie podcastowej Polskiego Radia w zakładce RADIO BAJKI. W zakładce tej już teraz dostępnych jest wiele tytułów podcastów wyprodukowanych przez Polskie Radio Dzieciom.
Zapraszamy!

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także
Czytaj także

Muzyczna podróż.. w stronę sylwestrowej nocy!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 23:55
Sylwestrowa rozbiegówka w wigilię sylwestrowej nocy... przed nami raptem 25 godzin kończącego się roku dzieli nas od nowego!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nela Mała Reporterka w Polskim Radiu Dzieciom. "Ferie z Gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2022 21:12
Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Olek Klembalski, Natalia Sisik, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Łaska, Karolina Olszewska, Natan Grzybowski, Tomasz Gregorczyk i Lena Pachuc to osoby, które można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom w ramach akcji "Ferie z Gwiazdami". Wywiady dostępne są także na Facebooku stacji i stronie internetowej. Zabawę zaczęliśmy z Nelą Małą Reporterką. Zapraszamy do słuchania audycji i oglądania wywiadów video.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Świat widziany oczami dziecka. Jak obudzić w sobie fascynację życiem?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2022 23:03
Widzieć świat oczami dziecka – czy jesteśmy jeszcze w stanie przypomnieć sobie, jak to jest? W powrocie do dziecięcego zachwytu nad światem może pomóc nam medytacja. Autor książki "Zachwyć się. Naucz się medytować od wielkich filozofów" definiuje medytację jako stan, w którym budzi się fascynacja, a usypia rządza.
rozwiń zwiń