X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Impact mobility rEVolution 18

Patryk Jaki: w 19. dzielnicy ustawowo obniżymy podatki

- Chcielibyśmy wprowadzić poprawki do ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy, które spowodują, że powstanie nowa dzielnica wzdłuż Wisły - powiedział Patryk Jaki. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy dodał też, że 19. dzielnica będzie specjalnym obszarem, gdzie będą obowiązywały najniższe podatki w tej części Europy dla nowych technologii. - Ta ustawa wprowadzi też między innymi najniższe podatki miejskie - powiedział polityk podczas zorganizowanej w Katowicach konferencji prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Jaki Impact mobility rEVolution 18 zjednoczona prawica

Poznaliśmy szefa spółki, która zajmie się budową CPK [WIDEO]

- Prezesem spółki celowej powołanej do budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego i koordynowania wszystkich prac, które wiążą się z jego rozbudową jest Jacek Bartosiak - poinformował Mikołaj Wild. Wicemister infrastruktury dodał, że wybór nie jest przypadkowy. - On współtworzył wizję CPK - podkreślił w rozmowie z reporterem PolskiegoRadia24.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA centralny port komunikacyjny ministerstwo infrastruktury Polskie Radio 24 Impact mobility rEVolution 18

Emilewicz: Polacy polubili autobusy elektryczne

- Flagowy program premiera Mateusza Morawieckiego E-bus jedzie bardzo szybko. Polska będzie liderem zero-emisyjnego transportu publicznego w Europie - przekonywała w rozmowie z reporterem PolskiegoRadia24.pl Jadwiga Emilewicz. Minister przedsiębiorczości i technologii dodała też, że jest duża szansa na budowę polsko-niemieckiego konsorcjum, które zajmie się produkcją ogniw do samochodów elektrycznych.
Zobacz więcej na temat:  Impact mobility rEVolution 18 Jadwiga Emilewicz POLSKA transport publiczny samochody elektryczne

"Impact mobility rEVolution'18". O motoryzacji przyszłości

- W jednym miejscu, w jednym czasie będziemy mieli nie tylko okazję posłuchać o nowych technologiach, ale także ich dotknąć, zobaczyć jak innowacje w obszarze motoryzacji mogą poprawić jakość naszego życia - mówił w Polskim Radiu 24 Kamil Melcer z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W dniach 12-13 września 2018 roku w Katowicach odbędzie się poświęcony elektromobilności kongres "Impact mobility rEVolution'18". 
Zobacz więcej na temat:  elektromobilność motoryzacja Polskie Radio 24 Katowice Mateusz Morawiecki biznes Impact mobility rEVolution 18