X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jadwiga Emilewicz

Iwona Michałek: zapraszamy wszystkich do debaty o deglomeracji

- Chcemy zadbać o miasta, które tracą swoją świetność – mówiła w Polskim Radiu 24 posłanka Porozumienia Iwona Michałek. Podczas konwencji krajowej ugrupowania Jarosława Gowina przedstawiono koncepcję, która zakłada przeniesienie niektórych instytucji ze stolicy do mniejszych ośrodków miejskich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin energia odnawialna Jadwiga Emilewicz

Jadwiga Emilewicz: Energia Plus dotyczy każdego Polaka

Program Energia Plus zostanie uruchomiony w tym roku - zapowiedziała podczas konwencji Porozumienia wiceprezes tego ugrupowania, minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Dzięki nowoczesnym technologiom konsumenci mogą zacząć produkować energię na małą skalę. To ma doprowadzić długofalowo do obniżek kosztów ponoszonych przez konsumentów energii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jadwiga Emilewicz energia Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin

Minister Emilewicz zapowiada ułatwienia dla przedsiębiorców

W Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii odbyła się konferencja na temat nowych rozwiązań, które wchodzą w życie 1 stycznia 2019 r. Resort zwraca też uwagę na szybki wzrost gospodarczy i ułatwienia dla firm, które nastąpiły w tym czasie. - Wydaje się, że zapowiadane zmiany to pewna ulga dla przedsiębiorców, ale zobaczymy, jak wypadniemy na tle innych krajów - mówił w Polskim Radiu 24 Cezary Mech, ekonomista.
Zobacz więcej na temat:  przedsiębiorca Jadwiga Emilewicz

Minister: dzięki "trójpakowi" firmy oszczędzą miliardy

Dzięki trójpakowi, czyli trzem dużym pakietom regulacyjnym adresowanym do małych i średnich firm, w kieszeniach przedsiębiorców w horyzoncie najbliższych 10 lat zostanie wiele miliardów złotych - uważa minister przedsiębiorczości i technologii, Jadwiga Emilewicz. Chodzi o 100 zmian dla firm, Konstytucję Biznesu oraz pakiet dla małych i średnich firm, który wczoraj podpisał prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  Jadwiga Emilewicz firma

Jadwiga Emilewicz: Konstytucja Biznesu daje pierwsze efekty

Jadwiga Emilewicz podkreśliła, że już widać pierwsze efekty wprowadzenia tak zwanej Konstytucji dla Biznesu, choć z pełną oceną regulacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Minister przedsiębiorczości i technologii, która była gościem radiowej Jedynki w studiu na Kongresie 590 mówiła, że w praktyce sprawdza się m.in. ulga na start, dzięki której nowe firmy na początku działalności nie muszą płacić składek na ubezpieczenia społeczne.
Zobacz więcej na temat:  Jadwiga Emilewicz Kongres 590