X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marcin Horała

Poseł PiS stawia "tablice wstydu" i apeluje do G. Schetyny

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała wezwał władze Platformy Obywatelskiej do odwołania Sławomira Neumanna z funkcji przewodniczącego klubu parlamentarnego PO-KO. - Cały czas nie ma żadnej reakcji Grzegorza Schetyny na działania, które być może skończą się zarzutami prokuratorskimi - mówi Horała, który postawił dziś w Sejmie tablicę zatytułowaną "Afera Neumanna-standardy Schetyny". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Marcin Horała Grzegorz Schetyna Sławomir Neumann

Marcin Horała: program KO niewiarygodny i niewykonalny

- Nie spodziewałbym się debaty prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem PO Grzegorzem Schetyną; nie urządza się meczów zespołów ekstraklasy z okręgówką - powiedział poseł PiS Marcin Horała. Ocenił, że program Koalicji Obywatelskiej jest niewiarygodny i niewykonalny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Marcin Horała Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska Platforma Obywatelska PiS wybory parlamentarne debata polityka

Możliwe doniesienie do prokuratury dot. m.in. b. ministra rządu PO-PSL

Komisja śledcza do spraw VAT proponuje projekt uchwały ws. zawiadomienia do prokuratury dot. podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Jana Vincenta-Rostowskiego, Macieja Grabowskiego i Andrzeja Parafianowicza. Miało do niego dojść w okresie od 2010 do 2013 roku. W tym czasie Rostowski był ministrem finansów w rządzie PO-PSL, a pozostali wiceministrami w tym resorcie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA komisja śledcza vat Marcin Horała

Donald Tusk przed komisją VAT. "Uwiarygodnienie narracji PiS"

Donald Tusk zeznawał przed komisją ds. VAT. Jarema Piekutowski uważa, że były premier podczas przesłuchania "odwracał uwagę od tego, co jest najistotniejsze", Mateusz Kosiński ocenił, iż "tylko ludzie zainteresowani polityką zwrócii uwagę" na to wydarzenie. Według Jakuba Maciejewskiego polityk "pokazał, że nie miał woli politycznej, żeby ukrócić te gigantyczne karuzele VAT".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA debata Donald Tusk komisja śledcza vat Marcin Horała polityka

K. Zioło-Pużuk: w przesłuchaniu D. Tuska chodziło o występ

- Żadna z komisji sejmowych do niczego specjalnie nie doszła. W poniedziałkowym przesłuchaniu Donalda Tuska chodziło o występ. Były premier wypadł przed komisją dobrze. Był pewny siebie - stwierdziła dr Karolina Zioło-Pużuk (Centrum Daszyńskiego). Gośćmi audycji byli także Jerzy Mosoń ("Polish Market", fundacja FIBRE) oraz Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA debata Donald Tusk komisja śledcza vat Marcin Horała

E. Królikowska-Alvis: wypowiedzi D. Tuska - skandaliczne

- Donald Tusk podczas przesłuchania przed sejmową komisją śledczą ds. VAT udowodnił, że opozycja jest jeszcze w starych, dobrych czasach, ale dobrych dla niej, a nie społeczeństwa - powiedziała Elżbieta Królikowska-Avis z portalu "wPolityce.pl". - Były premier straszliwie "jeździł" po komisji, do tego stopnia przejmował kontrolę, że to on przesłuchiwał posłów - stwierdził Adam Buła z "Polski The Times".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA debata Donald Tusk komisja śledcza vat Marcin Horała