X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jerzy Targalski

Dr Targalski o szczycie Trump-Putin: klęska prezydenta USA

Pierwsze spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem miało miejsce w Helsinkach. Wystąpienie prezydenta USA po szczycie wywołało wiele kontrowersji. Podczas konferencji prasowej powiedział, że nie widzi żadnego powodu, by wierzyć, że Rosja ingerowała w przebieg wyborów w 2016 roku na jego korzyść, wbrew wnioskom przedstawionym mu przez amerykański kontrwywiad. W Polskim Radiu 24 komentarz Jerzego Targalskiego, politologa. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ameryka Donald Trump Władimir Putin Jerzy Targalski Helsinki NATO

Jerzy Targalski: Niemcy dążą do konfrontacji z USA

Perspektywa stałej obecności wojskowej USA w Polsce przestaje być tylko pobożnym życzeniem. Komisja sił zbrojnych amerykańskiego Senatu chce zlecić Pentagonowi ocenę zasadności stacjonowania sił lądowych Stanów Zjednoczonych na terytorium Polski. O pomyśle na utworzenie stałej bazy wojsk amerykańskich w Polsce mówił w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Targalski Rosja USA NATO Unia Europejska Niemcy

„Istnieje zagrożenie, że powstanie rosyjski rząd w Rzymie"

- Wybory we Włoszech wygrały partie prorosyjskie i mówi się o tym, że w ramach negocjacji może powstać rząd, w którym premierem zostałby Matteo Salvini, a więc człowiek, który jest sojusznikiem Putina – powiedział w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski. We Włoszech trwają negocjacje dotyczące utworzenia rządu po wyborach, które nie wyłoniły wyraźnej większości zdolnej utworzyć samodzielnie rząd.
Zobacz więcej na temat:  Włochy Rosja Jerzy Targalski wybory we Włoszech

"Nord Stream 2 śmiertelnym zagrożeniem dla Polski"

W niedzielnych wyborach prezydenckich Putin uzyskał 76,67 proc. głosów - poinformowała w poniedziałek rosyjska Centralna Komisja Wyborcza po przeliczeniu 99,8 proc. głosów. Frekwencja wynosiła 67,4 proc. - Polska padnie pierwszą ofiarą sojuszu gospodarczego Rosji i Niemiec - mówił w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski, który skomentował wyniki wyborów w Rosji i zagrożenia związane z budową Nord Stream 2.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Targalski Nord Stream 2 Rosja Niemcy gaz ziemny energetyka Moskwa Berlin