Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2019

LP3: "Pola" powraca na szczyt w Stalowej Woli

W notowaniu "Listy przebojów Trójki" ze Stalowej Woli, gdzie trwa Lato z Radiem Festiwal 2019, na pierwsze miejsce powróciła "Pola" Muńka Staszczyka, na drugie awansował utwór Męskie Granie Orkiestra 2019 "Sobie i Wam", a na trzecie spadało "Radio" Rammstein.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Marek Niedźwiecki Freddie Mercury Daria Zawiałow David Bowie Lao Che Dawid Podsiadło rammstein Męskie Granie Muniek Staszczyk MUZYKA

Prezydent Stalowej Woli: Lato z Radiem kojarzy mi się z dobrą atmosferą

- Zawsze, kiedy Lato z Radiem gościło w Stalowej Woli, mieliśmy świetną atmosferę i frekwencję. Mieszkańcy domagali się, by Polskie Radio wróciło do Stalowej Woli ze swoim festiwalem. To, co zostało dzisiaj zaproponowane w ramach rozszerzonej formuły, wszystkich zaskoczyło. Dwa dni muzycznej uczty, pomysłowe strefy - bardzo pozytywnie nas zaskoczyło - powiedział prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem

"Lato z Radiem Festiwal". Marcin Kusy: w strefie koncertowej wyjątkowi artyści

- W strefie koncertowej Lata z Radiem pojawią się wyjątkowi artysci. Po raz pierwszy - HLA 4 Transplant. To jest zespół, w którym ideologia i przesłanie są równie ważne, co muzyka - mówił Marcin Kusy z radiowej Jedynki. - Potem Kapela Ze Wsi Warszawa - muzyka świata, bardzo korzenna i transowa, a na finał wystąpi Perfect. Cieszę się, że tego lata Perfect jest razem z nami - dodał dziennikarz radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 POLSKA Lato z Radiem Festiwal Lata z Radiem

Czesław Mozil: Każdy ma prawo interpretować piosenki po swojemu

Czesław Mozil w wieku pięciu lat wyjechał razem z rodzicami do Danii. Mieszkał tam do 28. roku życia. Ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną w klasie akordeonu. Był współwłaścicielem baru w Kopenhadze. Wrócił do Polski, by tu tworzyć. Jego muzyka to połączenie wielu gatunków, w tym rocka, muzyki kabaretowej, szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Czesław Mozil Jolanta Fajkowska