X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marek Magierowski

Magierowski ostrzegał w USA przed Nord Stream 2

Podczas zakończonej w piątek wizyty w Waszyngtonie, wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Marek Magierowski, spotkał się z przedstawicielami administracji Donalda Trumpa, z amerykańskich ustawodawcami na Kapitolu, biznesmenami i ekspertami stołecznych "think-tanków". Głównym tematami rozmów były zagadnienia polsko-amerykańskiej współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa energetycznego.
Zobacz więcej na temat:  USA Rosja Nord Stream 2 Marek Magierowski

"Nie dziwi mnie decyzja Małgorzaty Sadurskiej"

Informację, że Małgorzata Sadurska jest kandydatem do zarządu PZU, potwierdził szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Wyjaśnił jednocześnie, że nie będzie ona wiceprezesem spółki. Wcześniej, Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefa Kancelarii Prezydenta. Sprawę komentował w Polskim Radiu 24 Radosław Żydok z Fundacji Republikańskiej.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda Małgorzata Sadurska Marek Magierowski

"Będzie wzmocnieniem polskiej dyplomacji i MSZ"

Były rzecznik prezydenta Marek Magierowski został w środę powołany na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych. Będzie odpowiadał za dyplomację ekonomiczną w relacjach z krajami Azji. Nominację, o której jako pierwszy poinformował portal wPolityce.pl., komentowali w Debacie Dnia Marcin Fijołek (W Sieci), Damian Cygan (Do Rzeczy) i Tomasz Walczak (Super Express). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marek Magierowski Antoni Macierewicz rząd Beaty Szydło MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski

Nowy rzecznik Andrzeja Dudy. "Nowe otwarcie dla prezydenta"

Dotychczasowy dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski odchodzi ze stanowiska. Rzecznikiem prezydenta Andrzeja Dudy zostanie poseł PiS Krzysztof Łapiński. O zmianie na tym stanowisku mówili w audycji Debata Dnia Adrian Stankowski („Gazeta Polska Codziennie”) i Janusz Schwertner (Onet.pl).
Zobacz więcej na temat:  kancelaria prezydenta Krzysztof Łapiński prezydent Andrzej Duda Adrian Stankowski Marek Magierowski PiS