X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Monar

„Żeby komuś pomóc, wystarczy wstać z kanapy”

– Każdy z nas może być osobą, która pomaga – przekonywał w audycji Społeczeństwo Obywatelskie Reaktywacja dr Radosław Hofman, wykładowca z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Gość Polskiego Radia 24 od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludziom bezdomnym i samotnym, od niedawna w dość nietypowej formie – ze swoich środków kupił autobus, w którym podejmuje potrzebujących.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 dobroczynność bezdomność Monar

Marek Kotański – w służbie bliźniemu

Pomagał tym, którzy zostali wyrzuceni poza nawias społeczeństwa. Oskarżany o kierowanie się chęcią rozgłosu i wytykany palcami, gdy zakładał pierwsze domy dla narkomanów. Marek Kotański robił jednak swoje i dzięki temu zapamiętany został jako ten, który nie odwracał się od drugiego człowieka. Pod koniec 2016 roku ukazała się pierwsza biografia zmarłego w 2002 roku psychologa i terapeuty - „Kotan. Czy mnie kochasz?”.
Zobacz więcej na temat:  Marek Kotański literatura książki Monar