X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Światowe Dni Młodzieży 2016

"Młodzież uczestniczyła w Polsce w wielkim święcie radości"

- Młodzież uczestniczyła w Polsce w wielkim święcie radości - powiedziała premier Beata Szydło na konferencji prasowej podsumowującej ŚDM w Krakowie. Dziękowała uczestnikom ŚDM, polskim rodzinom, które przyjęły pielgrzymów, wolontariuszom oraz duchownym. Wolontariuszom i pielgrzymom podziękował także prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Beata Szydło Kościół Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 wiara

Najpiękniejsze momenty wizyty papieża

W niedzielę wieczorem papież Franciszek zakończył wizytę w Polsce. Trwające niemal tydzień Światowe Dni Młodzieży na długo pozostaną jednak w pamięci uczestników i obserwatorów. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu i chwil zadumy. Przedstawiamy najbardziej poruszające naszym zdaniem chwile wizyty papieża Franciszka w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Kraków papież Franciszek religia Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016

Papież do młodych: jesteście nadzieją przyszłości

Papież Franciszek podkreślił, że młodzi są nadzieją przyszłości. Ojciec Święty spotkał się z tysiącami wolontariuszy w krakowskiej Tauron Arenie. Papież miał przygotowane przemówienie, jednak po krótkiej chwili zażartował, że jest ono "trochę nudne" i dlatego zwrócił się bezpośrednio do młodych pielgrzymów w swoim ojczystym języku.
Zobacz więcej na temat:  Kościół Kraków Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 wiara

"Styl kanapowy młodych to wina dorosłych"

- Młodzież jest zawsze dobra, chce dokonać czegoś w życiu. To, że czasami zdarza się jej "styl kanapowy", przed którym wczoraj przestrzegał papież, to po części wina nas, osób starszych, bo nie dość wyraźnie stawiamy młodym drogowskazy, szczególnie swoim zachowaniem - mówił ks. Robert Nęcek.
Zobacz więcej na temat:  Kościół katolicki Krzysztof Grzesiowski papież Franciszek Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce Światowe Dni Młodzieży 2016 w Polskim Radiu