Polskie Radio
Section05
Trójka Mundial 2022

Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0! Mundialowe emocje w Trójce [POSŁUCHAJ]

Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0. Strzelcem był Piotr Zieliński po doskonałym podaniu Roberta Lewandowskiego. Pięć minut przed regulaminowym końcem gry do siatki przeciwników trafił sam kapitan polskiej drużyny, ustalając tym samym wynik meczu. Przez cały czas trwania Piłkarskich Mistrzostw Świata dziennikarze Radiowej Trójki śledzą wydarzenia w Katarze. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka Mundial 2022

Piłkarskie emocje i sportowa otoczka. Gorące komentarze po meczu Polska – Meksyk

To były wielkie sportowe emocje. Bezpośrednio po meczu Polska – Meksyk w "Klubie Trójki" zaprosiliśmy na podsumowanie zmagań piłkarskich. W audycji pojawiły się komentarze kibiców, a także artystów i dziennikarzy, którzy opowiedzieli, jak widzą świat futbolu oraz gdzie jest granica między sportowcem a celebrytą. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka Mundial 2022 Marek Wiernik Magdalena Drohomirecka Klub Trójki Rafał Brzozowski

Pierwszy mecz Biało-Czerwonych w Katarze. Zremisowaliśmy z Meksykiem!

Mecz Polska-Meksyk zakończył się bezbramkowym remisem. Mecz komentowali z Kataru dziennikarze Polskiego Radia: Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk. W czterogodzinnej audycji specjalnej również rozmowa przedmeczowa z Marcinem Dorną – dyrektorem sportowym Polskiego Związku Piłki Nożnej, relacje przedmeczowe i pomeczowe korespondenta Polskiego Radia Jana Pachlowskiego z Meksyku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Mundial 2022 Trójka Krzysztof Łoniewski Piotr Łodej

Michał Listkiewicz: sędziowanie uległo rewolucyjnej zmianie, teraz bardzo pomaga technika

– Sędziowanie na przestrzeni lat uległo rewolucyjnej zmianie. Przede wszystkim teraz bardzo pomaga technika: skorzystano z niej już na meczu otwarcia w Katarze – mówił w "Trójkowym komentarzu dnia" Michał Listkiewicz, znakomity polski sędzia międzynarodowy, który m.in. sędziował podczas mistrzostw świata w 1990 i 1994 roku, oraz wieloletni prezes PZPN.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Mundial 2022 michał listkiewicz Katar 2022 Dariusz Urbanowicz Trójka

Mundial na antenach Polskiego Radia - specjalne audycje i relacje

Od 20 listopada do 18 grudnia cały świat kieruje swoją uwagę na mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbywają się w Katarze. Jest to pierwszy mundial rozgrywany jesienią i ostatni - z udziałem 32 drużyn. Na antenach Polskiego Radia, które jako jedyne relacjonuje wszystkie mecze z MŚ, słuchacze znajdą transmisje i relacje, zapowiedzi, komentarze oraz ciekawostki związane z wydarzeniem. Portal PolskieRadio.pl przygotował unikatowy serwis: katar2022.polskieradio.pl, pełen zdjęć, dźwięków i filmów, na których można śledzić wszystkie wydarzenia związane z mundialem. Relacje i transmisje prowadzone są także w mediach społecznościowych stacji.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Trójka Czwórka Piłka nożna Filip Jastrzębski Tomasz Kowalczyk Marcin Kusy Daniel Wydrych Marek Dutkiewicz Marek Wiernik Wojciech Gąssowski Andrzej Mastalerz Pectus Trójka Mundial 2022 jedynka mundial 2022

Mundial na antenie Trójki – audycje specjalne i relacje

Od 20 listopada do 18 grudnia cały świat skupia swoją uwagę na mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w Katarze. To pierwszy mundial rozegrany jesienią z udziałem 32 drużyn. Na antenach Polskiego Radia, które jako jedyne relacjonuje wszystkie mecze z MŚ – słuchacze znajdą transmisje i relacje, zapowiedzi, komentarze oraz ciekawostki związane z wydarzeniem. Portal PolskieRadio.pl przygotował unikatowy serwis katar2022.polskieradio.pl, pełen zdjęć, dźwięków i filmów, na którym można śledzić wszystkie wydarzenia związane z mundialem. Relacje i transmisje na antenach publicznego nadawcy oraz w mediach społecznościowych stacji.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Trójka Czwórka Filip Jastrzębski Tomasz Kowalczyk Marcin Kusy Daniel Wydrych Marek Dutkiewicz Marek Wiernik Wojciech Gąssowski Andrzej Mastalerz Pectus Trójka Mundial 2022 jedynka mundial 2022

Piotr Świerczewski: dałbym mundialową szansę Skórasiowi

Nie jest zwolennikiem dwuetapowego ogłaszania kadry na mundial, wierzy w skuteczność taktyki Czesława Michniewicza i liczy, że nasza reprezentacja na mistrzostwach świata przynajmniej wyjdzie z grupy – Piotr Świerczewski, 70-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, był gościem "Trzeciej strony medalu".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piłka nożna reprezentacja Polski Piotr Świerczewski Mateusz Warianka Trójka Mundial 2022