Polskie Radio
Section05
Trójka pomaga

Dołącz do akcji charytatywnej "Trójka pomaga". Trwa internetowa licytacja

Pióro i długopis od Marszałek Sejmu, czy płyta z muzyką Moniuszki od Marszałka Senatu? A może prace podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach lub stroje polskich olimpijczyków? To tylko niektóre z wielu jeszcze przedmiotów przeznaczonych do zlicytowania w akcji charytatywnej "Trójka pomaga". Wciąż można je kupić na specjalnej stronie internetowej: trojkapomaga.pl. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Trójka Trójka pomaga #zostańwdomu

"Trójka pomaga". Rzecznik KGP: wsparcie dla rodzin funkcjonariuszy, którzy do końca wypełnili rotę policyjnej przysięgi

- Zachęcamy do licytacji, bo cel jest szczytny, a te osoby naprawdę potrzebujące - mówi IAR o akcji "Trójka pomaga" rzecznik policji Mariusz Ciarka. Celem aukcji jest zebranie środków na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Trójka pomaga policja W POLSKIM RADIU Polskie Radio Trójka

"Trójka pomaga". Świąteczne wsparcie dla rodzin poległych policjantów

"Trójka pomaga" - to charytatywna akcja, w której Program Trzeci Polskiego Radia zbiera pieniądze na rzecz rodzin poległych policjantów. Podczas licytacji pod młotek pójdą takie przedmioty, jak wieczne pióro prezydenta Andrzeja Dudy, broszka jego małżonki, koszulka Roberta Lewandowskiego czy vouchery na kursy z byłymi komandosami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio Trójka W POLSKIM RADIU Trójka pomaga

Agnieszka Kamińska: "Nasi słuchacze co roku okazują hojność"

- W tym roku zbieramy fundusze na wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Z pewnością nasi słuchacze, jak co roku, okażą hojność i wylicytują fanty, po to, żeby tym osobom pomóc. Zachęcam do licytowania - powiedziała w Polskim Radiu 24 prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Polskie Radio 24 Agnieszka Kamińska Trójka Trójka pomaga W POLSKIM RADIU POLSKA

"Trójka pomaga" - strój sportowy od Igi Świątek za 4 tysiące złotych

W niedzielę 20 grudnia antena Programu 3 Polskiego Radia zamieniła się w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. W akcję włączyła się m.in. tenisistka i zwyciężczyni turnieju wielkoszlemowego French Open 2020 Iga Świątek, która przekazała na licytację sukienkę oraz czapkę z autografem. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka pomaga Iga Świątek

Fundacja pomagająca rodzinom poległych policjantów. Irena Zając: takich rodzin w Polsce jest 240

- Los samotnej matki nie jest łatwy, szczególnie po tak potężnej traumie - powiedziała Irena Zając z Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Prezes organizacji opowiedziała o szczegółach działania fundacji, którą będzie można wesprzeć biorąc udział w licytacji na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka pomaga Polskie Radio policja polska policja pomoc działacze społeczni POLSKA służby i bezpieczeństwo Andrzej Duda Robert Lewandowski Mateusz Morawiecki Iga Świątek Polskie Radio 24

Premier Mateusz Morawiecki wsparł akcję charytatywną "Trójka pomaga"

W niedzielę 20 grudnia antena Programu 3 Polskiego Radia zamieni się w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze będą mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. W akcję włączył się m.in. premier Mateusz Morawiecki, który przekazał na licytację filiżankę i spodek z eleganckiej porcelany Ćmielów.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka pomaga premier Mateusz Morawiecki

"Trójka pomaga". Otoczmy opieką osamotnionych

– Składając sobie świąteczne życzenia, zawsze wracamy myślą do tych, którzy rotę policyjnego ślubowania wypełnili do końca. Na tablicy pamięci w Komendzie Głównej Policji figurują 122 nazwiska naszych koleżanek i kolegów, którzy od 1990 roku oddali w służbie własne życie. Szczególną opieką otaczamy tych, którzy zostali sami przez to, że ci wspaniali ludzie postanowili służyć drugiemu człowiekowi, zapewniając mu jedną z podstawowych potrzeb, jaką jest bezpieczeństwo, i zapłacili za to najwyższą cenę – mówił nadinsp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka pomaga policja pomoc Piotr Firan

"Trójka pomaga". Para prezydencka na rzecz rodzin poległych policjantów

Blisko 10 tysięcy złotych udało się zebrać w licytacji "Trójka pomaga" - za wieczne pióro i złotą broszkę w gustownej szkatule od Pary Prezydenckiej. Licytacja przedmiotów przekazanych przez Agatę Kornhauser-Dudę i Prezydenta Andrzeja Dudę odbyła się w niedzielę (20 grudnia) na antenie Programu 3 Polskiego Radia oraz na stronie trojkapomaga.pl. Na tej ostatniej - można jeszcze licytować różne przedmioty i usługi - do wtorkowego wieczora. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trójka pomaga Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda

Koszulka Piłkarza Roku na licytacji akcji "Trójka pomaga" - za 8 tysięcy złotych!

Antena Programu 3 Polskiego Radia zamieniła się dziś (w niedzielę 20 grudnia) w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. Dalsza część licytacji przeniosła się do internetu. Całkowity dochód z licytacji wesprze Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski Trójka Trójka pomaga

"Trójka pomaga". Irena Zając: naszym celem jest wparcie rodzin poległych policjantów

20 grudnia na antenie Programu 3 Polskiego Radia odbędzie się charytatywna licytacja na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. - Naszym celem jest wesprzeć panie, które potrzebują pomocy, bo nagle zostały same - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Irena Zając z Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Gójska policja polska akcje charytatywne Trójka pomaga POLSKA

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o akcji "Trójka pomaga"

Wieczne pióro prezydenta Andrzeja Dudy, złota broszka pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, koszulka i czapka z autografem Igi Świątek, lot szkoleniowy policyjnym śmigłowcem - te i inne dary przekazane przez przyjaciół Trójki będzie można zlicytować w najbliższą niedzielę (20 grudnia) na antenie Programu 3 Polskiego Radia. "Polskie Radio zawsze jest blisko tych, którzy potrzebują pomocy" - podkreśla Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska 
Zobacz więcej na temat:  Trójka pomoc społeczna społeczeństwo Agnieszka Kamińska Polskie Radio pomoc akcja charytatywna W POLSKIM RADIU POLSKA Trójka pomaga