Polskie Radio
Section05
marcin możdżonek

Kamil Bortniczuk i Społeczna Rada Sportu. W lutym poznamy jej pełny skład

W lutym formalnie rozpocznie działalność Społeczna Rada Sportu przy ministrze sportu i turystyki. O jej utworzeniu poinformował szef resortu Kamil Bortniczuk. Jak przekazał "doradztwo i konstruktywna krytyka ze strony środowiska sportowego jest bardzo potrzebna". - Wsłuchuję się w głosy środowiska i cenię opinie sportowców - zapewnił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo SPORT kamil bortniczuk Ministertwo Sportu i Turystyki marcin możdżonek Ryszard Czarnecki tomasz gollob sławomir szmal Otylia Jędrzejczak

Możdżonek: Lewandowski dobrze reprezentuje nasz kraj, odznaczenie mu się należało

- Robert Lewandowski jest nie tylko wybitnym sportowcem, ale też - czy tego chcemy, czy nie - ikoną popkultury. Jest postacią ważną, reprezentuje nasz kraj na całym świecie i robi to dobrze. To odznaczenie mu się należało - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Możdżonek, były siatkarz, reprezentant Polski, mistrz świata i Europy, pytany o krytykę przyjęcia orderu od prezydenta przez Roberta Lewandowskiego.
Zobacz więcej na temat:  Michał Rachoń marcin możdżonek POLSKA Robert Lewandowski prezydent Andrzej Duda społeczeństwo

Siatkarze szlifują formę przed bojem o Rio

- Jeśli podczas memoriału zagralibyśmy naszą najlepszą siatkówkę i gromilibyśmy rywali to byłby znak do niepokoju, ponieważ forma przyszłaby za wcześnie i już podczas najważniejszych meczów moglibyśmy zacząć odczuwać spadek i wtedy mogłyby się zacząć kłopoty - przekonuje w rozmowie z Polskim Radiem Marcin Możdżonek, który wraz z kadrą siatkarzy w Japonii przygotowuje się to walki o Rio.
Zobacz więcej na temat:  marcin możdżonek Rio 2016 Siatkówka