Polskie Radio
Section05

Polskie Radio Kierowców

Alkohol na stacjach benzynowych powinien być zakazany? Ekspert wyjaśnia

Szokujące wyniki badań - kupują alkohol na stacji i piją w aucie. To badanie może być przełomem w dyskusji o sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych w Polsce. Wypowiedzieli się bowiem w nim ludzie leczący się z choroby alkoholowej. Większość z nich kupowała alkohol na stacjach. Czy alkohol na stacjach powinien być zakazany? 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców radio kierowców online alkoholizm alkohol stacje benzynowe kierowcy pijani kierowcy bezpieczeństwo na drodze Robert Kilen

Jazda na zderzaku na ekspresówkach i autostradach. "Nie dajmy się sprowokować"

Jazda na zderzaku na ekspresówkach i autostradach - co robić jeśli staramy się zachować szczególną ostrożność, uważamy na innych uczestników ruchu, a inni kierowcy nie zachowują przepisowych odległości. Jak się zachować prawidłowo i bezpiecznie? Co zrobić z tym powszechnym problemem na Polskich drogach? 
Zobacz więcej na temat:  polskie radio kierowców online kierowca kierowcy bezpieczeństwo na drodze autostrady jazda na zderzaku drogi ekspresowe ruch drogowy kodeks drogowy Łukasz Tymków

Paweł Małaszyński w PRK: dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez samochodu

Gościem Zbyszka Zeglera w "Na Luzie" był aktor i wokalista formacji Cochise - Paweł Małaszyński. Rozmawialiśmy o najnowszej, ósmej płycie grupy Cochise, historii zespołu, początkach miłości artysty do motoryzacji i jego pierwszym aucie, kupionym za własne pieniądze.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców radio kierowców online muzyka rozrywkowa Zbigniew Zegler motoryzacja kierowcy samochody piosenka Paweł Małaszyński

Powodzie w Polsce. Zobacz, gdzie występują utrudnienia na drogach krajowych [AKTUALIZACJA]

Z powodu uszkodzeń wywołanych powodzią w czwartek rano nieprzejezdne pozostają 3 odcinki linii kolejowych; odwołano 45 pociągów, a 46 ma trasę skróconą - poinformowało PKP PLK. GDDKiA podała, że zablokowane są 4 drogi krajowe, a na 3 odcinkach wprowadzono ruch wahadłowy; zamknięte są 3 mosty.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców radio kierowców online drogi ruch drogowy kierowca dolnośląskie