X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. W tym roku pod hasłem "Władza"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 13:00
W dwa pierwszy weekend października we Wrocławiu odbył się finał 14. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania. Udział wezmą pisarze z Polski, Irlandii, Austrii, Malty, Hiszpanii, Belgii i Łotwy. 
Audio
  • mf Opowiadania. Język, kultura, władza (Stacja kultura/Czwórka_
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/mauriciokell/dom. publiczna

Festiwal to cztery dni czytania, spotkań autorskich, wystaw, warsztatów, dyskusji, adaptacji scenicznych i jednodniowych przegląd filmów. Większość wydarzeń tegorocznej odsłony odbyła się w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

- Prezentujemy krótką formę literacką, czyli opowiadanie - mówiła Agnieszka Wolny-Hamkało, kuratorka literacka festiwalu. - Będą to opowiadania pokazane w wielu odsłonach związanych z kulturami i językami z całego świata. Pisarze będą czytali opowiadania w oryginalnych językach. Co roku przyświeca nam pewne hasło. W tym roku była to władza - opowiadała.

Co działo się w ramach 14 odsłony? Jacy goście odwiedzili mf Opowiadania? Na czym polegały czytania performatywne i kto zrobił na publiczności największe wrażenie? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Agnieszka Wolny-Hamkało (poetka, krytyczka literacka, pisarka i publicystka, kuratorka literacka festiwalu)

Data emisji: 8.10.2018

Godzina emisji: 10.37

ac/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziary. Z więzienia, wojska, rejsu do Zachęty

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 12:20
Nad swoją najnowszą wystawą, w warszawskiej Zachęcie, Maurycy Gomulicki pracował 11 lat. Obok ekspozycji "Dziary" powstało dwa tysiące fotografii dokumentujących to zanikające zjawisko nieprofesjonalnych tatuaży. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W zasięgu". Sztuka czeska w bielskiej galerii BWA

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 14:41
- Impulsem do zorganizowania Festiwalu Sztuki Czeskiej jest położenie Bielska-Białej, które znajduje się w jej zasięgu. Taki zresztą jest też tytuł wystawy, którą prezentujemy - mówiła Agata Smalcerz, dyrektor Galerii Bielskiej BWA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Elektrownia" w Radomiu wywołuje efekt "WOW"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 12:40
XIX-wieczna, neogotycka elektrownia jest jednym z najprężniej rozwijających się centrów sztuki współczesnej. - Zachowaliśmy dużą część starego budynku, w tym piec grzewczy, w którym urządziliśmy Galerię Małych Form - mówi dyrektor Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pochwała analogowej fotografii w Centre Pompidou. Wystawa Sabine Weiss

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2018 18:02
Sabine Weiss to francuska fotografka i fotoreporterka, która swój pierwszy fotoreportaż stworzyła w 1945 roku. Wystawę jej zdjęć możemy oglądać w paryskiej galerii Centrum Pompidou.
rozwiń zwiń