X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Gabriel Janowski

Plan Mateusza Morawieckiego kołem ratunkowym dla rolnictwa?

- Nasz plan dla wsi chcemy oprzeć na trzech filarach: ochrona, wsparcie, rozwój – tak mówił kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki i podkreślał, że rolnictwo jest podstawowym działem gospodarki. Tymczasem sytuacja producentów rolnych jest zła. Rolnicy domagają się działań, które sprowadzają się do hasła "Za naszą pracę chcemy godnej zapłaty".
Zobacz więcej na temat:  Jan Ardanowski Gabriel Janowski PSL rolnictwo Krzysztof Grzesiowski Marek Sawicki

Rejestracja NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność” zarejestrowany został 12 maja 1981 roku. Jego legalizację umożliwiły porozumienia rzeszowsko-ustrzyckie z 19 lutego 1981. Wytyczały one program działania związku, a także zmusiły władzę do szeregu ustępstw na rzecz rolników i wsi. – Do czasu stanu wojennego została wykonana olbrzymia praca organizacyjna i formacyjna - mówił w audycji Pamiętaj, to Solidarność Gabriel Janowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Solidarność historia Polski historia PRL PRL Gabriel Janowski