Polskie Radio
Section05
Katarzyna Dydo

Gratka dla fanów fotografii. Przed nami Białystok Interphoto 2021

Tematem festiwalu jest "Dychotomia. Wschód i Zachód". - Sięgamy po te elementy, które definiowane są przez człowieka różnymi pojęciami, bardzo często przeciwstawnymi. Czyli dualizmy występujące wszędzie na całym świecie - mówi dyrektor festiwalu Grzegorz Jarmocewicz. - Tak jak wspomniane wschód i zachód, północ i południe, mamy przypływy i odpływy, noc i dzień. Świat jest oparty na definicjach dualistycznych, a refleksję nad tym zagadnieniem wyrażają artyści tegorocznego festiwalu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka fotografia fotograf Kasia Dydo Katarzyna Dydo

"Teraz Ja!!!". Poznajcie Wronę - artystkę, która wygrała konkurs " Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

- Do tej pory jestem oszołomiona i ogromnie się cieszę, że płyta, którą stworzyłam w moim pokoju w trakcie kwarantanny, niedługo będzie mogła ujrzeć światło dzienne - mówi w Czwórce Wrona. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku i doprowadziła do wygranej w 5.odsłonie Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!". 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka konkurs MUZYKA Damian Sikorski Będzie głośno artyści Kasia Dydo Katarzyna Dydo

Nieprzeciętny 2018 Michał Brańka debiutuje w muzyce

W skład zespołu Tara Gayan, oprócz Michała, wchodzą interdyscyplinarni artyści: Agnieszka Mendel i Maciej Hanusek. - Tworzymy rodzaj pewnej mozaiki. To jest kawałek historii tego, jak się spotkaliśmy, co przebrzmiewa zarówno w samym "Tribute to Life", jak i w całej naszej twórczości - mówi Michał Brańka w Czwórce. - Jesteśmy trochę takimi podróżnikami - i życiowymi, i muzycznymi.                                                       
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka elektroniczna hobby Kasia Dydo Katarzyna Dydo Damian Sikorski Nieprzeciętni 2018