Polskie Radio
Section05
Katarzyna Dydo

UTD 2020. Miły ATZ na Czwartej Scenie Czwórki. "To będzie dobry koncert"

Wystartowała 11. edycja festiwalu Up To Date w Białymstoku, któremu partneruje radiowa Czwórka. Spośród blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej, dziesięciu muzyków reprezentujących najciekawsze trendy w młodej polskiej muzyce wystąpi właśnie na Czwartej Scenie Czwórki. Miły ATZ zagra tam w piątek. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka elektroniczna Kasia Dydo Katarzyna Dydo Damian Sikorski MUZYKA muzyka hp

Mela Koteluk: "Astronomia poety" afirmuje wolność

Płyta pełna fantazji, iskrząca się pomysłami, budząca emocje, zmuszająca do refleksji. Taka jest "Astronomia poety" - wspólne dzieło Meli Koteluk i grupy Kwadrofonik. Artyści podjęli się autorskiej interpretacji wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA literatura poezja Krzysztof Kamil Baczyński Mela Koteluk Kasia Dydo Aleksandra Jasińska Powstanie Warszawskie Katarzyna Dydo

Rzucili wszystko i wyjechali w las. "Okazało się, że zawsze tego chcieliśmy"

Relaks na co dzień, i to w pobliżu wielkiego miasta? O tym marzyli bohaterowie wakacyjnego cyklu Czwórki, którzy porzucili życie w betonie, by zamieszkać blisko natury. - Wyprowadzka z miasta stała się dla nas planem na życie - mówi Monika, która wraz z narzeczonym porzuciła Warszawę i założyła "Las relaks". 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA magazyn wakacyjny Kasia Dydo Katarzyna Dydo ekologia przyroda hobby

Wyjechała ze Szwajcarii w beskidzką głuszę. "Celebruję w życiu momenty"

Opowiadamy o ludziach, którzy porzucili miejskie życie, by przenieść się na wieś i tam zacząć nowy etap. Teraz pojawiliśmy się w Małopolsce, gdzie mieści się "Oldschool Hollyday". Jego właścicielką jest Renata Kilińska, architekt, pracująca m.in. w Szwajcarii. Stworzyła miejsce, w którym "celebruje się momenty".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka podróże Podróże z Czwórką Kasia Dydo Katarzyna Dydo Aleksandra Opala STYL ŻYCIA