X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Małgorzata Bartas-Witan

Rosja w objawieniach fatimskich

W Familijnej Jedynce opowiemy dziś o obecności Rosji w objawieniach fatimskich i jaki wpływ na losy świata miała realizacja prośby Matki Bożej skierowanej do Łucji, Hiacynty i Franciszka. Zastanowimy się także, jaki obecnie jest Kościół Katolicki w tym największym kraju świata i jak wyglądają jego relacje z innymi kościołami?
Zobacz więcej na temat:  chrześcijaństwo katolicyzm Kościół ekumenizm Małgorzata Bartas-Witan Marsz dla Życia i Rodziny

Kultura w przestrzeni sacrum

„Człowiek żyje prawdziwie ludzkim życiem dzięki kulturze. Kultura jest tym, przez co człowiek, jako człowiek staje się coraz bardziej człowiekiem. Bardziej jest” - mówił św. Jan Paweł. W dniu 12. rocznicy jego śmierci, 2 kwietnia zakończyły się także Targi Wydawców Katolickich w Warszawie, które są były okazją do wspomnień wielu ważnych słów paieża.
Zobacz więcej na temat:  chrześcijaństwo katolicyzm Kościół ekumenizm Przemysław Goławski Małgorzata Bartas-Witan