Polskie Radio
Section05
Marsz dla Życia i Rodziny

W obronie tradycyjnych wartości. W Warszawie z udziałem prezydenta przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w Marszu dla Życia i Rodziny, który przeszedł traktem królewskim w Warszawie. Pochód polskich rodzin pod hasłem "Wspólnie brońmy rodziny" wyruszył z Placu Zamkowego do bazyliki św. Krzyża, gdzie odprawiona została msza św. Obrońcy życia podkreślali, że rodzina to Bóg, miłość i wartości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kościół aktualności katolickie LGBT Marsz dla Życia i Rodziny rodzina Warszawa

"Odpowiedź na nasilające się ataki aktywistów LGBT". W niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny

20 września ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczna manifestacja odbywa się pod hasłem "Wspólnie brońmy rodziny". "To odpowiedź na nasilające się ataki lewicowych środowisk oraz aktywistów LGBT" - informuje Centrum Życia i Rodziny, organizator wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  LGBT społeczeństwo rodzina Marsz dla Życia i Rodziny Warszawa demonstracje POLSKA

"Wspólnie brońmy rodziny". Marsz dla Życia i Rodziny przeciw atakom środowisk LGBT

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie 20 września ulicami Warszawy. To odpowiedź na nasilające się ataki lewicowych środowisk, a także aktywistów LGBT, którzy poprzez swoje prowokacje i działalność naruszają podstawowe wartości i zasady obowiązujące w naszym społeczeństwie. Inicjatorem oraz organizatorem Marszu jest Centrum Życia i Rodziny.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo LGBT POLSKA rodzina dzieci Marsz dla Życia i Rodziny

Abp Dzięga: nie ma dziś większego grzechu niż zabijanie nienarodzonych

- Woła do nieba z całej ziemi jęk dzieci nienarodzonych, a zabijanych - mówił podczas internetowej edycji Marszu dla Życia arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński. W tym roku Marsz z powodu pandemii odbył się w formie transmisji online.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Szczecin zachodniopomorskie aborcja aktualności katolickie Marsz dla Życia i Rodziny pandemia Koronawirus w Polsce