Polskie Radio
Section05
Uniejów

Driftingowe szaleństwo Polskiego Radia Kierowców podczas Lata z Radiem w Uniejowie! [PODCAST]

Za nami fenomenalny wyjazd do Uniejowa, gdzie wspólnie z "Latem z Radiem" przybliżyliśmy słuchaczom "Jedynki" zasady bezpiecznej jazdy. Wiktoria "Moto Złośnica" Jurczewska opowiedziała między innymi o drifcie, a inni eksperci przybliżyli zasady bezpiecznej jazdy. To jednak nie wszystko!
Zobacz więcej na temat:  kierowcy Polskie Radio Kierowców Polskie Radio bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze kierowca motoryzacja samochód samochody motocykl drogi Lato z Radiem Uniejów

Driftingowe szaleństwo Polskiego Radia Kierowców podczas Lata z Radiem w Uniejowie! [PODCAST]

Za nami fenomenalny wyjazd do Uniejowa, gdzie wspólnie z Latem z Radiem przybliżyliśmy słuchaczom „Jedynki” zasady bezpiecznej jazdy. Wiktoria „Moto Złośnica” Jurczewska opowiedziała między innymi o drifcie, a inni eksperci przybliżyli zasady bezpiecznej jazdy. To jednak nie wszystko!
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kierowcy Polskie Radio Kierowców Polskie Radio bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze społeczeństwo kierowca motoryzacja samochód samochody motocykl drogi ŚWIAT KULTURA Lato z Radiem Uniejów

Familijny Piknik "Lata z Radiem". Tak bawiliśmy się w Uniejowie! [ZOBACZ WIDEO]

Słuchacze z Uniejowa - i nie tylko! - jeszcze długo będą wspominać Familijny Piknik Lata z Radiem, który odbył się w ich okolicy. - Na tym polega szybka jazda, żeby testować swoje umiejętności i możliwości samochodu - mówiła Wiktoria Jurczewska z Polskiego Radia Kierowców, która zapraszała do wspólnego driftowania. Także dziennikarze Programu 1 przygotowali wiele atrakcji dla naszych sympatyków. Zobaczcie sami.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem zdrowie zabawa dzieci słuch Uniejów

"Lato z Radiem" w Uniejowie. Drift z Wiktorią Jurczewską

Polskie Radio Kierowców zachęca uczestników Familijnego Pikniku "Lata z Radiem" do "szlifowania" umiejętności za kierownicą. Dziennikarze przygotowali doświadczenie motoryzacyjne, które "wciska w fotel". Wiktoria Jurczewska  zaprasza na przejażdżkę w poślizgu kontrolowanym. Jest to doskonała okazja, by poczuć boczne przeciążenia.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Uniejów Rajdy samochodowe Lato z Radiem samochody polskie radio kierowców online społeczeństwo motoryzacja

"Lato z Radiem" w Uniejowie. Moc atrakcji podczas Familijnego Pikniku

Dziś "Lato z Radiem" zawita do Uniejowa. Dziennikarze Jedynki przygotowali wiele atrakcji podczas Familijnego Pikniku, który odbędzie się w godz. 11.00-17.00 przy kompleksie termalno - basenowym w Uniejowie. W programie wspólne ćwiczenia prowadzone przez Piotra Galusa. Odbędą się również warsztaty radiowe, podczas których słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób powstają reportaże, wywiady i jak wygląda montaż materiałów radiowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA MUZYKA Uniejów Lato z Radiem