X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Witold Bańka

Witold Bańka skomentował wyborczy sukces. "Mam dużo energii"

Witold Bańka mówi o sukcesie "nie tylko osobistym", ale też całej Polski. Minister Sportu i Turystyki skomentował dziś w Warszawie swoje powołanie na szefa Światowej Agencji Antydopingowej. Jego zdaniem, kluczowe było między innymi zaangażowanie jego zespołu i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, bo kampania - jak mówił minister - była "niezwykle trudna".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Witold Bańka ministerstwo sportu

Minister sportu: mamy wzorcowy system antydopingowy

W Warszawie rozpoczęła się konferencja z okazji 30-lecia polskiego systemu antydopingowego. - Przemysł dopingowy to przemysł pełen innowacji. Jeśli nie będziemy za nimi dynamicznie podążać, to przegramy. W walce z dopingiem nie możemy odpuszczać. Możemy być dumni z naszej polityki antydopingowej. Mamy wzorcowy system, ale musimy myśleć, jak go wzmocnić - podkreślił minister sportu i turystyki Witold Bańka.
Zobacz więcej na temat:  Witold Bańka SPORT doping

Witold Bańka: wszystkie kraje zaakceptowały moją kandydaturę

- To jest bardzo silny mandat, bo jest to oficjalne poparcie bardzo mocnego organu, jakim jest Rada Europy - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Witold Bańka. Komitet Ministrów Rady Europy w Strasburgu potwierdził wczoraj jednogłośnie wybór ministra sportu i turystyki Witolda Bańki jako kandydata Europy na szefa Światowej Agencji Antydopingowej. Termin zgłaszania takich kandydatur upływa 8 marca, a 14 maja przedstawiciele kontynentów zbiorą się by wyłonić swojego wspólnego kandydata na szefa WADA.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Witold Bańka ministerstwo sportu doping sport na antenie