X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojciech Szacki

Przerwany protest w Sejmie. Spór trwa

Sejm odłożył obrady o blisko dwa tygodnie - do 25 stycznia, a Platforma Obywatelska przerwała okupację sali plenarnej. Natomiast minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zbadanie uchwały Sejmu z dnia 26 listopada 2010 roku nt. powołaniach trzech sędziów Trybunału. O kryzysie sejmowymi i Trybunale Konstytucyjnym mówili w Debacie Dnia Wojciech Szacki (Polityka Insight) i Krzysztof Losz (Nasz Dziennik).
Zobacz więcej na temat:  Sejm Platforma Obywatelska Trybunał Konstytucyjny Prawo i Sprawiedliwość Zbigniew Ziobro Wojciech Szacki Grzegorz Osiecki protest sejm pr24

Jaki los czeka posła Piotrowicza?

– Stanisław Piotrowicz nie musi obawiać się nacisków dotyczących zrzeczenia się mandatu poselskiego – powiedział Wojciech Szacki z Polityka Insight. Czy medialna i polityczna burza wokół posła PiS wpłyną na jego karierę w parlamencie? W audycji "Wróżenie z faktów" do tematu odniósł się także Rafał Ziemkiewicz z tygodnika „Do Rzeczy”. Publicyści skomentowali również inne wydarzenia z polskiej sceny politycznej oraz zastanowili się nad ich skutkami w przyszłości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Stanisław Piotrowicz PiS Łukasz Warzecha KOD Rafał Ziemkiewicz Wojciech Szacki 13 grudnia stan wojenny demonstracje Trybunał Konstytucyjny

Obniżenie wieku emerytalnego. Dziennikarze komentują

Posłowie przegłosowali obniżenie wieku emerytalnego. Dzień wcześniej premier Beata Szydło podsumowała rok rządów PiS. Na konferencji podkreślała, że głównym obszarem działania rządu PiS są sprawy społeczne, że rząd stara się kłaść na nie główny nacisk i wywiązywać się ze swoich obietnic. O kolejnym socjalnym ruchu Prawa i Sprawiedliwości dyskutowali w Debacie Dnia Wojciech Szacki (Polityka) i Piotr Pałka (Rebelya.pl).
Zobacz więcej na temat:  emerytura Prawo i Sprawiedliwość wiek emerytalny w Polsce Wojciech Szacki