Polskie Radio
Section05
Dariusz Urbanowicz

Hubert Hurkacz zagra w ATP Finals! Na początek zmierzy się z liderem rankingu

Podczas ATP Finals grecki tenisista Stefanos Tsitsipas zmuszony był skreczować i nie dokończył meczu z Holgerem Rune. Sportowiec już wcześniej uskarżał się na problemy zdrowotne, a ostatecznie wycofał się z całego turnieju. Jego miejsce zajmie pierwszy rezerwowy, a więc Hubert Hurkacz. W swoim pierwszym meczu w turnieju mistrzów Polak zmierzy się z liderem rankingu ATP, Novakiem Djokoviciem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piotr Firan Radosław Nałęcz Hubert Hurkacz ATP Finals Novak Djoković

"Miłość bezwarunkowa. Żółto-biało-niebieska". Reportaż Dariusza Urbanowicza [POSŁUCHAJ]

Entuzjazm, miłość, fenomen. Żużel to wielka miłość w Lublinie. Mimo kilku dziesiątek lat oczekiwania na największe triumfy fanatyzm lubelskich kibiców cierpliwie się budował. – Najpierw zacząłem chodzić na żużel, a dopiero później zacząłem chodzić do szkoły – mówi w reportażu jeden z zagorzałych zwolenników Motoru Lublin.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz reportaż pr poleca

Triumf Hurkacza w Szanghaju. "To kontynuacja tego, co Hubert zrobił przez cały sezon"

– Niesamowicie się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa. Ono dużo dla mnie znaczy. Z Andriejem graliśmy strasznie zacięty mecz. Ostatecznie każdy z nas miał piłki meczowe. Daliśmy na pewno z siebie wszystko. Staram się być pozytywny, wierzyć do końca. Fajnie też było grać z Rogerem, który był na trybunach i mam nadzieję, że podobał mu się trochę ten mecz. Ogromnie dziękuję wszystkim za wsparcie, za to, że wierzyliście we mnie, kibicowaliście mi – mówił Hubert Hurkacz po zwycięstwie w Masters 1000 w Szanghaju.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Krzysztof Łoniewski Hubert Hurkacz Trzecia Strona Medalu

Iga Świątek triumfuje w Pekinie. "W historii tenisa zapisuje się złotymi zgłoskami"

– Można powiedzieć, że Iga Świątek przeszła przez WTA 1000 jak burza i wygrała w Pekinie. W finale odprawiła z kwitkiem Ludmiłę Samsonową w dwóch setach (6:2, 6:2), a przez cały turniej przegrała tylko jeden z Francuską Caroline Garcią, więc było to efektowne zwycięstwo – mówił w "Porze na Trójkę" Dariusz Urbanowicz, komentując niedzielny sukces Igi Świątek. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piotr Firan Iga Świątek

Gorące komentarze po wyborze nowego selekcjonera reprezentacji. Kim jest Michał Probierz?

Michał Probierz znany jest z ekscentrycznego zachowania. Kiedyś na konferencji prasowej założył okulary słoneczne, "aby polska piłka przejrzała na oczy". Innym razem przyniósł doniczkę i ziarna, żeby zobrazować brak cierpliwości do polskich trenerów, mówił też po niemiecku, zastanawiając się, że może wtedy zaczną go szanować. Kim jest nowy selekcjoner i jak zaprezentował się na swojej pierwszej konferencji prasowej? – O tym w komentarzu Dariusza Urbanowicza. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka michał probierz Piotr Firan Radosław Nałęcz Dariusz Urbanowicz

Orlen Lang Team Race w Bytowie. Kolarskie święto dla wszystkich

– Zapowiada się wspaniały, kolarski weekend. Słuchacze Trójki wiedzą, że na punkcie rowerów jestem trochę zwariowany. Orlen Lang Team Race to wyścig kolarski dedykowany amatorom, ale ściganie się jest jak najbardziej poważne. Jedna runda, która się nazywa Maxi, to 104 km – mówi Dariusz Urbanowicz, zapowiadając wydarzenie w Bytowie. 
Zobacz więcej na temat:  Dariusz Urbanowicz Michał Żołądkowski rower zawody