Polskie Radio
Section05
koncert

Aga Zaryan: "Lullaby" to był mój pierwszy krok w dorosłe artystyczne życie

- Nagrywałam tę płytę dokładnie 20 lat temu w Warszawie, w wakacje. I teraz w Warszawie będę mogła odtworzyć jej program, wypełniony klasycznymi amerykańskimi standardami. Na pewno zabrzmią inaczej. Wtedy miałam 25 lat i nie miałam wielu doświadczeń. Teraz mam wrażenie, że niektóre z tych piosenek mogę zaśpiewać w dojrzalszy sposób - mówiła w Dwójce wokalistka jazzowa Aga Zaryan.
Zobacz więcej na temat:  Aga Zaryan Jazz koncert Jakub Kukla Dwójka

"To dopiero początek". Prezes Polskiego Radia zapowiada kolejne imprezy muzyczne

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska zapowiada kolejne imprezy muzyczne, w których będą uczestniczyły anteny Polskiego Radia. W sobotę w Jastarni odbył się wielki koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Na scenie imprezy organizowanej przez Program 3 Polskiego Radia i Telewizję Polską wystąpili między innymi Urszula, Czerwone Gitary, Sylwia Grzeszczak i Piersi.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kamińska Trójka Polskie Radio koncert POLSKA społeczeństwo

Barbara Wrońska z solowym albumem w Trójce. Przypominamy koncert [WIDEO]

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, sama komponuje i aranżuje muzykę. Znana z zespołu Pustki i siostrzanego duetu Ballady i Romanse. W 2018 r. Barbara Wrońska wystąpiła na scenie Trójki z solowym materiałem z albumu "Dom z ognia". Dziś na antenie PR3 przypomnieliśmy nagranie tego koncertu. 
Zobacz więcej na temat:  Barbara Wrońska koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej MUZYKA muzyka hp Trójka

Debiuty, muzyka i Kraina Jezior. Zakończył się Festiwal Naturalnie Mazury w Węgorzewie

Za nami ostatni wieczór na Festiwalu Naturalnie Mazury. Wydarzenie upłynęło wypełnione muzyką i emocjami, które w Węgorzewie czekały na fanów mocniejszych brzmień.  W programie można było znaleźć koncerty polskich artystów i debiutantów. Ci ostatni zagościli na Scenie Debiutów Trójki. Co wydarzyło się na Mazurach? Jakie atrakcje przygotował dla słuchaczy Program 3 Polskiego Radia? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp wakacje koncert lato Mazury węgorzewo

"Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Jastarnia wybrzmiała kultowymi utworami

W Jastarni podczas koncertu "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" wystąpili: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi, Feel, Łzy, Loka, Big Day, Damian Ukeje, Sebastian Riedel, Felicjan Andrzejczak, a także gwiazda z zagranicy – Arash. Koncert był transmitowany w radiowej Trójce, można go było oglądać w TVP 2 i TVP 3. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka koncert Jastarnia plaża wakacje