Polskie Radio
Section05
Łukasz Drapała

Agencja Muzyczna Polskiego Radia prezentuje: "Zawsze warto". Nowy singiel Tadeusza Olchowskiego [WIDEO]

Tadeusz Olchowski śpiewa o tym, o czym każdy człowiek prędzej czy później sam się przekona: że najlepiej być sobą, nie unikać trudnych wyborów i z godnością przyjmować upływ czasu. A już dziś (22 marca) premierę ma nowy singiel artysty zatytułowany "Zawsze warto" wydawany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Łukasz Drapała Polskie Radio Agencja Muzyczna singiel piosenka Tadeusz Olchowski

Łukasz Drapała laureatem Nagrody Jedynki w kategorii "Premiery" [POSŁUCHAJ WYWIADU]

Łukasz Drapała został laureatem Nagrody Programu Pierwszego Polskiego Radia w kategorii "Premiery" na 60. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Muzyk na opolskiej scenie wykonał utwór "Jeszcze jestem". - To jest spełnienie kolejnych marzeń na mojej drodze, która była usłana właśnie marzeniami, a niekoniecznie sukcesami - mówił w Jedynce. 
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Drapała Marcin Kusy Opole

Łukasz Drapała z nagrodą Jedynki i Jan Majewski z nagrodą Trójki na festiwalu w Opolu!

Łukasz Drapała laureatem Nagrody Jedynki w kategorii "Premiery" i Jan Majewski z nagrodą "Debiuty Trójki" na 60. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu! Łukasz Drapała na koncercie "Premiery" wykona utwór "Jeszcze jestem". Jan Majewski na koncercie "Debiuty" przed festiwalową publicznością zaprezentował piosenkę "Właściwie mi dobrze".  
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Drapała Jan Majewski Opole koncert festiwal w Opolu Debiuty Premiery W POLSKIM RADIU